Samsung Galaxy A53 Kamera Özellikleri

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Samsung Galaxy A53 Kamera

Samsung Galaxy A53 kamera özelliklerini anlattığımız videomuzla karşınızdayız. Özellikle ana kamera sistemiyle dikkat çeken bu akıllı telefon, orta segmentte kaliteli çekim özellikleri sunuyor. Biz de sizlere Galaxy A53 kamera özelliklerini daha iyi anlatabilmek için ekibimizden Çağan ile beraber bir yolculuğa çıktık ve bu yolculuğumuz boyunca Galaxy A53’ün kameralarıyla pek çok farklı an yakaladık. Maceramız Şişli’de […]

Devamı: Samsung Galaxy A53 Kamera Özellikleri
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

A33, A52'den daha iyi çekiyor daha kötü sensör kullansa da.

ISP olarak Exynos 1280 iyi.

A52s modeline göre de biraz daha iyi çekiyor A33. renk doğruluğu konusunda da daha başarılı A33.

Renk doğruluğu konusunda A52s daha başarılı.
A33'ten bi' örnek:

1660334169672.png

Bu da A52s'ten bi' örnek:

1660334232513.png

Şimdi burada siz kendi gözünüzle gerçek hayatta hangisini görüyorsunuz, görüldüğü üzere A52s'tekini. Ben fotoğrafı boyamaktan ziyade gerçeği yansıtmasının daha önemli olduğunu düşünüyorum.

Bizzat deneyimlemiş biri olarak A33 bu konuda daha iyi. A52 modeli ile karşılaştırdığımda fark net belli oluyordu. A52s farklı ISP kullanıyor orada farklılık olması doğal.

Bu fotoğrafta da hava detayları A52s modelinin abartı. Diğer detaylarda A52s daha gerçekçi. A33, a52 ile kıyaslanması gereken bir model A52s ile değil.

Fotolara bakarak da gerçek görüntüyü ayırt etmek öyle basit iş değil, bizzat kendin deneyimlemelisin. A33 bu konuda daha önce de dedim deneyimlemiş biri olarak renk doğruluğu konusunda A33, A52 modelinden başarılı ve biraz daha iyi.

A52s modeline gelirsek ISP farkı var A52 modeline göre. A53, A52s modelinden biraz daha iyi kamera olarak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı