Samsung Galaxy A6+ ekranı sararmaya başladı

abtee

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim telefonun ekranı böyle yeşilimsi olmaya çok uçuk sararmaya başladı, normalde böyle yapmıyordu bir yere düşürdüğümü de sanmıyorum. Telefonu birkaç kez yeniden başlattım ama işe yaramıyor. Bazen eski haline dönüyor ama kitleyip tekrar açınca yine öyle oluyor. Depolama az diye mi 1 GB yer açtım hala aynı. Ekrana mı bir şey oldu? Telefoncuya gidip yaptırmam gerekiyor mu yoksa kendim çözebilir miyim?

Arkadaşlar benim telefonun ekranı böyle yeşilimsi olmaya çok uçuk sararmaya başladı, normalde böyle yapmıyordu bir yere düşürdüğümü de sanmıyorum. Telefonu birkaç kez yeniden başlattım ama işe yaramıyor. Bazen eski haline dönüyor ama kitleyip tekrar açınca yine öyle oluyor. Depolama az diye mi 1 GB yer açtım hala aynı. Ekrana mı bir şey oldu? Telefoncuya gidip yaptırmam gerekiyor mu yoksa kendim çözebilir miyim?
Ekranla alakalı bir sorun.

Fark etmeden gece ışığı ya da okuma modu benzeri bir şey açıyor olabilir misiniz?

Ekran ayarlarını iyice bi' kurcaladın mı?

İlla yaptırmam gerekiyor yani.

Ekran değişmesi gerek. Cihazın revize ekranları bile 800-1000TL. O parayı ekrana vermek yerine, cihazı bu hâlde sat.
Üzerine ekran parasını ekleyip yeni ekleyip yeni bir cihaz al.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran değişmesi gerek. Cihazın revize ekranları bile 800-1000TL. O parayı ekrana vermek yerine, cihazı bu hâlde sat.
Üzerine ekran parasını ekleyip yeni ekleyip yeni bir cihaz al.
Yeni telefon almak istemiyorum, zaten şu an kardeşim kullanıyordu. Piyasadan haberim yok, satsam bu haliyle ne kadar eder? Ben kendime mesela nasıl bir telefon alabilirim? Zamanında yanlış hatırlamıyorsam 3.500 gibi bir fiyata almıştık. Şu sıralar iyi bir telefon alabileceğimi sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı