Samsung Galaxy A6 Wi-Fi'ye bağlanmıyor - kimlik doğrulama hatası

jackalomer

Centipat
İlk defa bir ay kadar önce yaşadım bu sorunu. Kullanıcı kimlik doğrulama hatası diye bir sorun alıyorum ve telefon internete bağlanmıyor. Evimde iki internet var ikisine de bağlanmıyor. Evdeki diğer telefonlar, laptoplar internete bağlanabiliyor. WPA, statik bir şeyler bir şeyler denedim olmuyor. Sıfırladım olmadı. Komple yedekleyip reboot attım. Önce telefonu yüklemek için internete bağlanamadı, mobil veri de olmadığı için öyle kaldım. Sonra telefonun kafasına esti, öyle ne yapsam diye düşünüyordum bağlandı, o bağlanış bir ay geldim. Şimdi aynısı tekrar oldu. Ben her seferinde reboot mu atacağım? Yine WPA'lar bir şeyler denedim olmadı. Tekrar reboot atmak istemiyorum. Çünkü aynı sorun yine olacak belli. Ne yapmalıyım?

Not: Geçen sefer, reddit de gezerken aniden gitti internet ve formatlayana kadar düzelmedi. Bu sefer kapanmış telefonumu açtım ve bağlanmadı, iki saat sonra denedim oldu, gece tel ile ilgilenmek için yatağa geçtim tekrar bağlanmadı. Sonra bir daha hiç bağlanmadı üç gündür bekliyorum. Çok fazla telefon ile ilgilenmem ama canımı çok sıkmaya başladı.

Not 2: Telefon türü Samsung Galaxy A6, 2018'de almıştım.
Burada da ss'i

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200604-181321_Settings.jpg
    Screenshot_20200604-181321_Settings.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı