Samsung Galaxy A7 2018 almaya değer mi?

Değmez, aynı fiyata daha iyi telefonlar var.
Huawei Mate 20 Lite 64GB, Honor Play 64GB. Bu iki telefon arasından da Honor Play daha iyi bir telefon.
Bende ilk başta Honor Play taraftarıydım internetten getirtecektim fakat iyi olmaz felan dediler bende gidip telefoncudan alma kararı verdim orda da bu fiyata a7 2018'i gördüm. Sizce bişey olur mu alsam

Mi 8lite distribütör alın gg sitesinde var mi shop adlı satıcıda ayrıca honorplay touchdelay problemi var.
Xiaomi almak istemezsen mate 20 lite yada asus zenfone5 illa oyun performansı dersen pocophone f1 bakın.

A7 yi bırak , A9 ile mate 20 lite arasında kaldım , mate 20 lite aldım.

Şimdi diyebilirsin 4 kameralı (yada 5 miydi) 128gb romlu 6gb ramlı telefonla çift kameralı 4gb ramli ve 64gb cihaz kıyas olurmu diye?.

Evet neden huawei mate 20 lite aldım 1. Sebebi ekran anakart v.b bileşenlerinin çok daha ucuz olması ve kırılması yada arıza yapması halinde çok daha makul ücretlere (%50 den daha ucuz) temin edilebilmesi.

Kısaca mate 20 lite al samsungu arkanda bırak. Zaten Samsung Türkiye kapandı ve cihazlara sadece teleservice bakıyor , teleservice de çok problemli ve cimri bir teknik servis , her türlü hatada cihaz kusurları müşteri hatası olarak çıkmakta. Sonra söylemedi deme.

Yine İthalatçi garantili değil Türkiye garantili alırım diyen var. Size şöyle açıklayayım; İkisi de sizin para ödemeniz için uğraşacaklar. Yani telefona bir şey mi oldu, kullanıcı hatası diyip parayı ver oh mis vallaha. O yüzden sırf Türkiye Garantili alacağım diye, 400 TL daha fazla vermenin mantığı yok bana göre.

Bu fiyata Honor Play var.

Huawei Honor Play 64gb Dual Sim 6.3" Cep Telefonu - n11.com

Yine İthalatçi garantili değil Türkiye garantili alırım diyen var. Size şöyle açıklayayım; İkisi de sizin para ödemeniz için uğraşacaklar. Yani telefona bir şey mi oldu, kullanıcı hatası diyip parayı ver oh mis vallaha. O yüzden sırf Türkiye Garantili alacağım diye, 400 TL daha fazla vermenin mantığı yok bana göre.

Bu fiyata Honor Play var.

Huawei Honor Play 64gb Dual Sim 6.3" Cep Telefonu - n11.com

Konu eğer samsung ise evet Samsung TR garantili cihaz almanın şuan hiç bir faydası yok kullanıcıya , ama huawei tarafında apple kadar iyi servis garantisi sunan tek firmadır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı