Samsung Galaxy A7 (SM-A700FQ) Root Dosyası Nereden Bulunur?

cagatayturk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, sorunum şu ki telefonuma root işlemi yapamıyorum. İnternette benim modelim ait root dosyası yok galiba, bulabilen atabilirse sevinirim.

Kingroot ile atabilirsin. Kingroot'u bilgisayarına indir. Ordan yap. Linkleri vereyim:
Kingroot Pc İndir Android Cihaz Rootlama Programı | Full Program İndir | Full program | Full programlar | Ücretsiz burdan indir. Yalnız yapmadan, Ayarlar>Geliştirici Seçenekleri>Usb hata ayıklamayı açın. Ve ardından "Sahte konumlara izin ver" açın.

Not: Tabiki bilgisayarında Samsung Usb Driver'ları kurulu olması lazım. Onunda linkini vereyim: Technical Documentation | SAMSUNG Developers
Hadi kolay gelsin.

Teşekkürler bilgisayara geçtim şu anda gerekli indirmeleri yapıyorum ve işleme başlıyorum.

upload_2016-9-10_22-37-37.png

Sizin dediğiniz işlemleri yaptım sonuç bu aynı işlemleri S4 Mini cihazıma uygulayınca oluyor ne hikmetse Samsung Galaxy A7 cihazıma olmuyor

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı