Samsung Galaxy A7 vs Sony Xperia XA ULTRA

Çağatay3310

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar acil yardım lazım. 1 hafta önce Samsung Galaxy A7 2016 aldım ama pişmanım. Genelde oyun oynayan biriyim ama A7 Clash Royale'de bir süre sonra kasıyor. İncelemelerine baktığımda da performansının kötü olduğunu gördüm. İade edip Sony Xperia XA ULTRA almalı mıyım?

Android telefonları hakikaten batırmaya başladılar bence 2 sini de alma Apple a koş :)

A7 2016 oyun performansı olarak iyi bir telefon değil zaten, yanlış tercih yapmışsın. A7 kamera, batarya ve tasarım olarak güzel telefondur. Gündelik kullanım için ideal bir modeldir. XA Ultra yerine SD 820 ve Adreno 530 kullanan Mİ5 öneririm. Android tarafındaki en güçlü CPU ve GPU donanımına sahip.
@poyraz_42 Sallama konuşma istersen.

Sallama konuşma derken ? Bence sen sallama konuşuyorsun. Şu an sokağa çık sor bakalım stabilite meselesini. Ondan sonra gel konuşalım. Android nedir ? Android'in yapıp da IOS'un yapamayacağı hiç bir olay yok. Geriye de sadece stabilite kalıyor. Onu zaten Apple kat ve kat sunuyor. Araştırmadan konuşmayalım...

Bir kullanıcı için daima stabilite ve performans ön plandadır. Bir telefon aldığınız zaman onun ne kadar kullanışlı ve performanslı olduğuna bakarsınız. Ergen olup olmadığımı da bilmeden sorgulama. Kimin neyin kafasını yaşadığı belli dostum.

Adam oyun performansından bahsediyor, stabilite konusundan bahseden yok, konuyu başka yerlere çektirme. A7 2016 modeli donanım olarak iyi bir telefon değil, GPU'su kötü. Ayrıca oyundan kaynaklı optimizasyon sorunları da oluyor. Görende diyecek Android 7/24 donuyor, fanlık yapmayı bırak. Konu İphone meselesi değil.

Kullanış ve saf işlem gücü olarak Android cihazlarda kullanılan işlemcilerin havada tokatlayacağı bariz ortada bence uzatmayalım bu konuyu.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı