Samsung Galaxy A71 alınır mı?

Merhaba arkadaşlar. Birçok konu açtım ve sonuç olarak 3300 TL gibi bir bütçe ile A71 almaya karar verdim. Sizce pişman olur muyum? Samsung ya da Xiaomi almak istiyordum, mi 9T falan önerdiler ancak ön kamerası ayrı olarak açıldığı için vazgeçtim. A71 alacağım 1-2 güne inşallah ne dersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Birçok konu açtım ve sonuç olarak 3300 TL gibi bir bütçe ile A71 almaya karar verdim. Sizce pişman olur muyum? Samsung ya da Xiaomi almak istiyordum, mi 9T falan önerdiler ancak ön kamerası ayrı olarak açıldığı için vazgeçtim. A71 alacağım 1-2 güne inşallah ne dersiniz?
Özellik olarak Mı 9T ayarında bir cihaz. Alınabilir.

Özellik olarak Mı 9T ayarında bir cihaz. Alınabilir.
Çok teşekkür ediyorum yorumun için. Mi 9T'de çok iyi bir cihaz bence ancak ön kamerası işi biraz bozmuş gibi geldi.
Alınır gayet güzel.
Teşekkür ederim yorum için bence de olduğu kadar fiyat/performans gibi duruyor bence.
Alınır gayet güzel.
Teşekkür ederim yorum için bence de olduğu kadar fiyat/performans gibi duruyor bence.
A71 Kullanıcısıyım kesinlikle alınır. Pil, ekran , donanım olarak çok çok iyi.
Hiçbir sıkıntısını görmediniz değil mi? Ne süredir sizde?

A71 yerine Realme 6 Pro da çok güzel bir alternatif.
Performans olarak çok benzerler, Realme bir tık önde.
Kamera olarak Realme 6 Pro daha iyi.
Realme 6 Pro'da 90 hz IPS LCD ekran var, ki bu da günlük kullanımda her şeyin 1.5 kat daha hızlı gözüktüğü anlamına geliyor. Amoled kadar kontrast ve derin siyahlar sunamasa da kesinlikle daha akıcı.
Tabii 90 hz, bataryayı daha fazla tüketiyor fakat Realme 6 Pro daha hızlı şarj olarak bu açığı kapatmaya çalışıyor.

Çok teşekkür ediyorum yorumun için. Mi 9T'de çok iyi bir cihaz bence ancak ön kamerası işi biraz bozmuş gibi geldi.

Hiçbir sıkıntısını görmediniz değil mi? Ne süredir sizde?
İlk çıktıgından 1 hafta sonra aldım.

Aynı fiyata donanım olarak çok daha iyi bir model var o da Nova 5T. A71 iyi bir telefon, lakin fiyat performans olarak iyi değil. Ben onun yerine şahsen 9T alırdım, pop-up kamerasının seni tedirgin etmesi doğal.

Yeni konular

Geri
Yukarı