Samsung Galaxy A8 2018 Alinir mi?

SaL1K

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaslar. Samsung Galaxy A7 2015 Telefonumun ekrani kirildigindan dolayi yeni telefon almam lazim. Fiyati biraz pahali biliyorum. Ama performansi felan orta segmentin ustunde gibi geldi bana, almayi dusunuyorum. Bu fiyata ayni fiyata alabilecegim daha iyi Samsung modeli var mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçenizi belirtirseniz daha kolay yardımcı olabiliriz. Zira o telefon fiyatına daha iyi alternatifler olabilir.

Bütçenizi belirtirseniz daha kolay yardımcı olabiliriz. Zira o telefon fiyatına daha iyi alternatifler olabilir.
Ben Azerbaycanda yasiyorum. Galaxy A8 2018 burada 1000 AZN. Sizin parayla 2000 TL. Butcem de bu.
Orta segment telefon yerine bir eski amiral model telefonlar alınabilir.

Örneğin S7 Edge benzer fiyata alabilirsin.
Yasadigim yerde Galaxy S7 hic bir magazada stockda yok.
A8 2018 kamerasinda agir cekim modu yok. O kadar para verip onun olmamasi dusunduruyor

XIaomi Redmi Note 5 pro ( 4/64 GB) aldim. Gayet memnunum. A8 o fiyati hakk etmedigi icin o parayi vermedim. Note 5 pronu 1060 Tl aldim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı