Samsung Galaxy A8 Nasıldır ?

Burak050

Hectopat
Daha fazla  
S6 mı almalıyım A8 mi karar veremedim. S6 cok ısınıyor diyorlar, ne yapmalıyım? Sadece Youtube İnstagram Facebook gibi uygulamaları kullanacagım başka birşey yok. A8 alsam bi sıkıntı cıkar mı? Hoşuma gitti biraz.

Son düzenleyen: Moderatör:
S6 mı almalıyım A8 mi karar veremedim. S6 cok ısınıyor diyorlar, ne yapmalıyım? Sadece Youtube İnstagram Facebook gibi uygulamaları kullanacagım başka birşey yok. A8 alsam bi sıkıntı cıkar mı? Hoşuma gitti biraz.
Bende bu akşam inceledim a8'i her şey iyi güzel ama bildirim ledi var mı yok mu emin değilim :D Tek takıntım o, diğer türlü cihaz kesinlikle alınır :)

Hangi A8 modelinden bahsediyorsun? 2015-2016? S6 modelinde ısınma sorunu yok. A8 2015 ile S6 karşılaştırılamaz bile. S6 modeli çok daha üstün bir modeldir. A8 2016 ise donanım olarak S6 modeliyle birebir aynı. Kameraları aynı. Batarya olarak çok daha üstün S6 modeline göre ve performans olarakta S6 modelinden daha iyi. Çünkü S6, 2K ekran kullanırken, A8 2016 ise 1080P ekran kullanıyor. Almayı düşündüğün model sanırsam 2015 modeli, bu modeli diyorsan kesinlikle S6 almalısın.

S6 modelinde kesinlikle ısınma sorunu yok. Exynos 7420 ısınan bir işlemci değil ve 14 NM üretim teknolojisiyle üretilmiş. Az güç tüketen ve ısınma konusunda çok başarılı bir işlemcidir. S6 modelinin arkası cam olduğu ısıyı çabuk hissettiriyor, bu yüzden sıcak çalışıyor gibi görünüyor ama gerçekte öyle değil. Her telefonda ısınır doğal olarak. Önemli olan nokta ısınmadan dolayı performans kaybı yaşayıp yaşamadığı, ekran sararmaları gibi olayların olup olmadığı faktörler önem taşıyor. Bu sorunların hiçbiri S6 modelinde yok ve ısınma düzeyi de normal düzeyde. Şeffaf kılıf kullanırsan ısınmayı hissetmen çok ama çok zor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı