Samsung Galaxy Ace S5830i Acilmiyor!

adil002

Hectopat
Daha fazla  
İyi geceler arkadaslar. Bende gecici olarak Samsung Galaxy Ace var fakat cihaz aciliyor surekli kendini resetleme islemi yapiyor devamli. İnternetten arastirdim CWM felan kurun root atin diyordu dediklerini yaptim ne oldugunuda bilmiyorum. Hic bir duzelme olmadi bunlari tabii SD karttan yaptim recovery bolumunden(Yanlis yapmis olabilirim). Ne yapabilirim detayli anlatan olursa cok ama cok sevinirim. Tesekkurler. @Recep Baltaş @Mikail Fidan @Asım Demir

Odin ile stock ROM atmayı denedin mi?
Hocam vallahi Odin Stock Rom felan cok anlamam ama beni bu telefonun 3 ay idare etmesi lazim. Bana detayli anlatim yaparsaniz rahat yapabilecegimi dusunuyorum. Bu arada Root ile cwm'yi yanlis yapmis olabilirim bastan asagi tertemiz kurmak istiyorum telefonu.

Kardeşim bu işlemi yaparken küçük bir ihtimalle de olsa telefonun kullanılamaz hale gelebilir. Bu yüzden yapılan bu işlemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

• Telefonun bataryası mümkünse %70 ile %100 civarı olsun. Bu işlem sırasında telefonun kapanmaması gerekir.
Zaten diğer işlemler linkte anlatılıyor.

Galaxy Ace S5830i Orjinal (Stock) Türkçe Rom Yükleme (Resimli Anlatım)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı