Samsung Galaxy Buds+ Mavi kulaklığının tekini kaybettim

oceanfox

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, Samsung Galaxy Buds+ Mavi renkli kablosuz kulaklığımın sol kulaklığını kaybettim. Kutusu ve sağ kulaklığı duruyor. İlk önceliğim var ise sol kulaklığını satın almak. Nereden temin edebilirim? Yol gösterirseniz sevinirim.

Merhabalar, Samsung Galaxy buds+ mavi renkli kablosuz kulaklığımın sol kulaklığını kaybettim. Kutusu ve sağ kulaklığı duruyor. İlk önceliğim var ise sol kulaklığını satın almak. Nereden temin edebilirim? Yol gösterirseniz sevinirim.

Kaybettiğiniz Galaxy Buds kulaklıkların yenisini almanıza gerek yok; Galaxy Wearable uygulaması ile aksesuarınızı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Telefon veya tabletinizde Galaxy Wearable uygulamasını açın. Sırasıyla Kulaklığımı Bul ve Başlat öğelerine dokunun. Böylelikle kulaklıklar bip sesi çıkarmaya başlar ve bu ses 3 dakikalık bir süre boyunca yavaş yavaş yükselir. Aramayı sonlandırmak için Dur öğesine dokunun.

Kulaklıklar Bluetooth kapsama alanının dışındaysa (10 metre) veya batarya bitmişse, uygulama kulaklıkların bağlantısının kesik olduğunu gösterir ve kulaklıkların konumunu bulamaz.

Not: IR sensörünün içinde yabancı cisimler veya kirli maddeler varsa, kulaklıklardan bip sesi çıkmayabilir.

Bir deneyin, ama bu muhtemelen evin içinde kaybettiyseniz işe yarar, eğer dışarıda kaybettiyseniz bulmanız zor maalesef.

Merhabalar, Samsung Galaxy Buds+ Mavi renkli kablosuz kulaklığımın sol kulaklığını kaybettim. Kutusu ve sağ kulaklığı duruyor. İlk önceliğim var ise sol kulaklığını satın almak. Nereden temin edebilirim? Yol gösterirseniz sevinirim.
Merhabalar benim elimde sol olanı mevcut yalnız siyah renk eğer hala arıyorsanız size siyah sol kulaklık verebilirim özelden mesaj atmayı bilmiyorum yazarsanız konuşabiliriz.

Merhabalar benim elimde sol olanı mevcut yalnız siyah renk eğer hala arıyorsanız size siyah sol kulaklık verebilirim özelden mesaj atmayı bilmiyorum yazarsanız konuşabiliriz.
Selam üstadım benimde sol kulaklık kayboldu imkan olmadığı için tekrar alamadim yardımcı olabilir misiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı