Samsung Galaxy Buds Nasıldır?

Arthas Menethil

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600X | Asrock AMD RX6700 Xt Challenger D | Gigabyte B550M D3SH | XPG D10 2x8 GB 3200 MHz | Kioxia Exceria 1TB | Toshiba 1TB 5200 RPM | Deepcool CC560 | COOLER MASTER MPE 750W +80 Bronze | Asus VP249QGR
Dahili olarak 8 GB hafızası bulunan kulaklıklar, telefonlardan tamamen bağımsız bir şekilde çalışabiliyor.

Kulaklıkların gövdesinde 58 mAh gücünde bataryalar bulunurken, kablosuz olarak şarj oldukları kutularındaki bataryanın gücü ise 252 mAh. Kulaklıkların kutusu, Galaxy S10 cihazlarında bulunan kablosuz güç paylaşımı özelliği sayesinde telefonlardan güç alabiliyor.

S10 serisinden bir telefonu ön sipariş ile alırsanız bu kulaklıklar ücretsiz verilecek.

Fiyatı: 800₺

Bu kulaklık hakkında düşünceleriniz neler?

Alır mıydınız yoksa standart kablolu kulaklık mı tercih ederdiniz?

Fiyatını hakediyor mu?

371716

Son düzenleyen: Moderatör:
Dahili olarak 8 GB hafızası bulunan kulaklıklar, telefonlardan tamamen bağımsız bir şekilde çalışabiliyor.

Kulaklıkların gövdesinde 58 mAh gücünde bataryalar bulunurken, kablosuz olarak şarj oldukları kutularındaki bataryanın gücü ise 252 mAh. Kulaklıkların kutusu, Galaxy S10 cihazlarında bulunan kablosuz güç paylaşımı özelliği sayesinde telefonlardan güç alabiliyor.

S10 serisinden bir telefonu ön sipariş ile alırsanız bu kulaklıklar ücretsiz verilecek.

Fiyatı: 800₺

Bu kulaklık hakkında düşünceleriniz neler?

Alır mıydınız yoksa standart kablolu kulaklık mı tercih ederdiniz?

Fiyatını hakediyor mu?

Eki Görüntüle 371716
Yani bunun yerine bir tane tamamen samsung aksesuar alacak olsam bir tane gear fit 2 bir 600TL civarı nerdeyse ve bir tane güzel bir kablolu kulaklık alıp fiyat sunmuyorum herkesin vardır zaten yanına 30tl ye jak girişli kulaklığı bluetooth kulaklığa çeviren aletler var onları alsam hem akıllı saat hem telefonla bağımlı ve bağımsız spotifydan da müzik dinlenebilen bir akıllı saatim ve kulaklığım olur:) temiz iş.Yani buna 800TL ay pardon 799TL vermez böyle bir şey yapardım.

AirPods'tan daha ucuz. Ben çok beğendim. Tabi yanımdaki 70 TL ye alınan PREO BT kulaklığımla söylemek zor. Zaten telefona bu parayı veren kulaklığa bu parayı seve seve verir. Samsung çok başarılı olmuş. Yeni telefonlara bayıldım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı