Elektronik Samsung Galaxy Buds Pro 990 TL

velydagi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, kulaklık araştırırken normal fiyatını bilmediğim ama Akakçe'de gözüktüğü kadarıyla 2999 TL'ye bazı renkleri satılan Buds Pro'yu PTT AVM de bir satıcı 990 TL'ye satıyor.

Bu bir kampanya mı ürün orijinal midir, piyasa fiyatı zaten bu fiyat mıdır emin olamadım.

Renkler için fiyatlar en ucuz 1300 TL olması a rağmen 990 TL'lik link veriyor, linkten sorunsuzca sepete eklenebiliyor.

990 TL linki: Samsung Galaxy Buds Pro Bluetooth Kulaklık - PttAVM.com

Buds Pro yazan başka bir ürün ama beyaz renginin linki (birebir aynı ürünler mi? Ürün kodunda watur diye bir eklenti var): Samsung Galaxy Buds Pro ANC Aktif Gürültü Enge - PttAVM.com

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-02-05-01-55-33-059_com.microsoft.emmx.jpg
    Screenshot_2023-02-05-01-55-33-059_com.microsoft.emmx.jpg
    54,4 KB · Görüntüleme: 156
  • Screenshot_2023-02-05-01-55-14-107_com.microsoft.emmx.jpg
    Screenshot_2023-02-05-01-55-14-107_com.microsoft.emmx.jpg
    47,1 KB · Görüntüleme: 157
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, kulaklık araştırırken normal fiyatını bilmediğim ama Akakçe'de gözüktüğü kadarıyla 2999 TL'ye bazı renkleri satılan buds Pro'yu PTT AVM de bir satıcı 990 TL'ye satıyor.

Bu bir kampanya mı ürün orijinal midir, piyasa fiyatı zaten bu fiyat mıdır emin olamadım.

Renkler için fiyatlar en ucuz 1300 TL olması a rağmen 990 TL'lik link veriyor, linkten sorunsuzca sepete eklenebiliyor.

990 TL linki: Samsung Galaxy Buds Pro Bluetooth Kulaklık - PttAVM.com

Buds Pro yazan başka bir ürün ama beyaz renginin linki (birebir aynı ürünler mi? Ürün kodunda watur diye bir eklenti var): Samsung Galaxy Buds Pro ANC Aktif Gürültü Enge - PttAVM.com

PttAVM neden bana Çin malı shop gibi geliyor hiç güven vermiyor sadece bana mı öyle geliyor? :D

Son düzenleyen: Moderatör:
PttAVM neden bana Çin malı shop gibi geliyor hiç güven vermiyor sadece bana mı öyle geliyor? :D

Kesinlikle bana da öyle geldiği için hep uzak duruyorum, hiçbir şey almadım şimdiye kadar.

Çakma, bunun yerine Buds2 alın. Kutu ve dış görünüş olarak %99 aynısını üretiyorlar bu modellerin, alıp kullanana kadar anlamıyorsunuz.

Yanlış bilgilendirme olmasın diye Konu başlığını özellikle soru işareti (?) İle bitirmiştim. Gözden kaçmış galiba silinmiş, neyse ki herkes orijinal olmadığı konusunda hemfikir de yanlış bilgilendirme olmamış.

PttAVM'nin ara yüzü bir acayip ve dandik gözüküyor, biraz da ondan güven vermiyor sanırım. Yoksa N11, Hepsiburada ve Trendyol gibi bir pazar yeri sadece, satıcılar güvenilmez olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı