Samsung Galaxy Buds vs Buds Plus

Bandow

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Öncelikle selamlar. Başlıkta belirttiğim iki modelden Plus olanını almamın getireceği avantajlar, modeller arasındaki 400₺'lik farkı ekarte eder mi? Telefonum Galaxy S10E. Kulaklığı telefon ve bilgisayarda kullanmayı planlıyorum. Bilgisayarımda Bluetooth 4.0 adaptör bulunmakta. Biliyorum bu iki kulaklık 5.0 ile geliyor ama 4.0'da da iyi performans vereceklerini düşünüyorum. Doğrusu 400₺ fazladan para harcamak istemiyorum. Şu anlık Hepsiburada'da normal Galaxy buds Samsung Türkiye satıcılı olarak 500₺'ye satılmakta.

Eğer 500₺'ye değeceğini düşünüyorsanız sipariş edeceğim. Lütfen Xiaomi, Haylou gibi markaları önermeyin, onları da araştırdım ama hem bağlantı kalitesi olarak hem de telefonumun markası olduğu için Samsung'dan yana tercihimi kullanmayı hedefliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkçe en düzgün incelemeyi iPhonedo kanalı yapmış. Normal Buds incelemesini de izlemiştim.

Buds yerine kesinlikle Buds Plus alınmalı. Ciddi iyileştirmeler var.

S10e ile birlikte Redmi Airdots kullanıyorum. Eğer güncellemeyele falan Buds Plus'ı daha iyi hale getirirseler ben de almayı düşünüyorum

Çok uzun yolculuklar yapan birisi değilim. Genellikle evde kitap okurken, bilgisayar başında araştırmalar yaparken, video seyrederken kullanacağım. 6-7 saat batarya ömrünün olduğunu okudum normal Buds'ların. Normal Buds'ların hiçbir şekilde değmeyeceğini mi söylüyorsunuz bu durumda? 900₺ harcamak içimden gelmiyor dediğim gibi.

Normalde bu tip karşılaştırmalarda özellikleri iyi olanı almayı tercih ederim bu kadar fiyat farkı olsa dahi. Ama o 400 lirayı başka bir yere harcamam lazım eğer Buds+ alırsam cebimi zora sokmuş olurum, ondan dolayı Buds almaya daha yatkın davranıyorum. O zaman neden konu açtın diyebilirsiniz. Daha fazla kişiden yorum duymanın mantıklı olduğunu düşünüyorum. 🙂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı