Samsung Galaxy Buds

• Konuyu başlatan Samko
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 1B

Samko

Centipat
Samsung Galaxy Buds almayı düşünüyorum. Yorumlarınız nelerdir, öneren var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdilik gayet memnunum, kullanımı rahat ve içgüdüsel, ses kalitesi iyi fakat dokunmatik yüzey bazen gerektiği kadar doğru çalışmıyor. Bir de uzun süreli kullanılacaksa taşıma ve şarj kutusunu yanında taşıman gerekiyor.

Fiyatı yüksek, alınıp alınmayacağı konusunda bir şey diyemem fakat çekiliş, kampanya ya da hediye gibi bir durumda eline gelirse kullanırsın.

Şimdilik gayet memnunum, kullanımı rahat ve içgüdüsel, ses kalitesi iyi fakat dokunmatik kontroller bazen gerektiği kadar doğru çalışmıyor. Bir de uzun süreli kullanılacaksa taşıma ve şarj kutusunu yanında taşıman gerekiyor.

Fiyatı yüksek, alınıp alınmayacağı konusunda bir şey diyemem fakat çekiliş, kampanya ya da hediye gibi bir durumda eline gelirse kullanırsın.
ses konusunda kötü diyorlar ben de ondan dolayı geri vites yaptım biraz ama almayı düşünüyorum.

Ses kalitesi kötü değil fakat o fiyatı hak edecek kadar iyi mi orası tartışılır. Dediğim gibi çekiliş, kampanya ya da hediye gibi bir durumda eline geçerse kullanırsın. Ben para vermedim, Ağustos ayında Note 10+ ile birlikte faturalı çekilişe katıldım oradan geldi.

Öncelikle söyleyeyim, kullanmadığı ürünleri önerenleri ya da kıyas yapanları umursama. Kendin almadan önce mağazalarda ya da arkadaşlarında görüp test yapma şansın olursa denersin, eğer paran yeterse istediğini alırsın. Açıkçası ben 700-750 TL verip almazdım ki satın almadım. Note 10+ sayesinde ücretsiz geldiği için kullanıyorum, müzik dinleyeceksem yürüyüşlerde Sennheiser Momentum in-ear Wireless tercih ediyorum ama kısa süreli kullanımlarda ve arama cevaplamam gerekeceği zaman Buds tercih ediyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı