Samsung Galaxy C9 bilgisayar görmüyor

Marked One

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Pripyat
Arkadaşlar elimde Samsung Galaxy C9 Pro var. Bu telefonu bilgisayara Type-C kablo ile bilgisayara bağladığımda sorunsuz şarj oluyor. MTP dosya aktarımını seçip dosyaları görmek için bilgisayardan Galaxy C9 Pro adlı kısıma girdiğimde bilgisayar donuyor (mouse hareket ediyor sadece klasörler yani explorer.exe donuyor). Huawei P20 Lite cihazını bağladığımda ise sorunsuz dosya aktarımı yapabiliyordum düne kadar. 1 GB boyutundan büyük dosya aktarmışlığım var bilgisayara ama küçük bir .MP3 uzantılı dosyayı atmayı denediğimde aktarma penceresinde takıldı klasörlerde yine dondu. Huawei P20 Lite'da en azından dosyaları görebiliyorum. Galaxy C9 Pro'da o da olmuyor. Bu nedendir? Fazla bilgili değilim ama bad sector hatası falan mı? Bad sector hatasıysa sadece harddisk kısımlarında olması gerekmiyor mu bu klasör donma hatalarının? Bu arada Bluetooth ile Galaxy C9 Pro'dan bilgisayara atacağım dosyayı Huawei P20 Lite'a attım ve Huawei'den bilgisayara atmaya çalıştığımda 690 Mb'ın 210 Mb'ını attı. Tabii RAR dosyasını açtığımda arşiv bozuk hatası aldım.
Eğer bu tarz bir hata alan varsa kablo değiştirmeyi denesin. Büyük ihtimalle işe yarayacaktır. Huawei telefondan atılan dosyayı eksik aktarması çok büyük ihtimalle kablo yüzündendi. Galaxy C9 Pro içinde aynısı geçerlidir diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı