Samsung Galaxy Core Plus SM-G350 Şarjın %10'a Düşmesi

Toprak Aga

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Ümraniye
Merhaba arkadaşlar, babamın Samsung Galaxy Core Plus SM-G350 modeline sahip bir telefonu var. Babam 2. el aldı. Telefonun camı kırıktı yaptırdı sonra telefonda bir tuhaflık çıkmaya başladı. 2 tane tuhaflık var. 1.'si: Telefonu sarj ediyor babam sonra sarjı dolunca çıkarıyor ve 5 dakika sonra pil %10'a düşüyor. 2.'si: Telefonun Android 4.2 işletim sistemi var. Babam telefonda uygulamaları kullanırken uygulamalara girdiğinde kasmaları oluyor, uygulamaları kullanamıyor. Acil yardım lazım arkadaşlar bu konu belki konu dışı olabilir ama yinede yardım edin!

Son düzenleyen: Moderatör:
1. Sıkıntı büyük ihtimalle bataryanın ömrünün bitmesi. Yenisiyle değiştirmek sıkıntıyı çözecektir. Ama yine devam ederse entegrelerde sıkıntı vardır telefoncuya götürülmesi şart tabi.
2. Telefon üst seviye segmentine girebilicek bi telefon değil yani fazla bişey beklemeyin. Sıfırlayın cihazı hafıza kartını falan temizleyin virüs bulaşmış olabilir. Devam ederse telefoncuya götürürsün anlatırsın derdini bildiklerim bu kadar. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı