Samsung Galaxy E5 Isınma Sorunu

Miyako

Hectopat
Daha fazla  
Birkaç hafta önce E5 aldım ve bazen kendi kendine ısındığını fark ediyorum. Bu birisinde daha oluyormuş, şarj olurken o kadar ısınmıyor da özellikle YouTube'dan video izlerken oluyor. Oyunlarda ısınmasını normal karşılıyorum ama durup dururken ısınması gerçekten çok ilginç.
Bununla alakalı bir şey biliyor musunuz?

Tam ısı degerlerini yaz ona göre yorumlar daha faydalı olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dogru galiba aida 64 dogru degerler veriyordu galiba.

Telefonlar ısınıyor her telefon ısınabilir oyun oynarken güç tasarrufunu kapat gereksiz uygulamaları kapat RAM'i temiz tut ara sıra yeniden başlat son güncellemeleri yükle.

Telefonlar ısınıyor her telefon ısınabilir oyun oynarken güç tasarrufunu kapat gereksiz uygulamaları kapat rami temiz tut ara sıra yeniden başlat son güncellemeleri yükle.
1. Evet tabii ki de ısınabilir bu çok doğal. Fakat durup dururken ısındığını fark ediyorum öyle yerinde dururken. Multitasking'den v.s v.s'den uygulamaları kapatıyorum tabii ki.

2. Güncelleştirmeleri aldığımdan beri her seferinde kontrol ediyorum fakat zaten güncel olduğunu söylüyor.

1. Evet tabii ki de ısınabilir bu çok doğal. Fakat durup dururken ısındığını fark ediyorum öyle yerinde dururken. Multitasking'den v.s v.s'den uygulamaları kapatıyorum tabii ki.

2. Güncelleştirmeleri aldığımdan beri her seferinde kontrol ediyorum fakat zaten güncel olduğunu söylüyor.

Samasung zaten güncellemeleri nadiren veren bir firma haklısın bir de wifi kapat bütün uygulamaları kapat tuş kilidini kilitle telefonu biraz dinlendir daha sonra normal telefonda gez öyle dene.

Samasung zaten güncellemeleri nadiren veren bir firma haklısın bir de wifi kapat bütün uygulamaları kapat tuş kilidini kilitle telefonu biraz dinlendir daha sonra normal telefonda gez öyle dene.
Denedim her türlü kombinasyonu fakat rahatsız edecek kadar ısınmıyor, bir süre sonra soğuyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı