Samsung Galaxy Grand Duos nasıldır?

Ömer Gündüz

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar, benim babam, bir şirket hattı bir de kendi hattı olmak üzere 2 telefon kullanıyor. iPhone 4 ve 6230 ayarı samsung bir telefon olmak üzere. 2 telefon taşımaktan çok rahatsız. İnternette epey bir araştırdı ve olumlu yorumlar ve incelemeler sonucu çift simli Galaxy Grand Duos'a(i9082) karar verdi. Siparişi veriyordu ki dedim birde bizim forumdaki dostlara soralım. O da tamam dedi. Bende size soruyorum bu telefon iyi midir teknik özellikleri olsun, menüsü olsun? Zaten alma amacı şirket hattının internetinide kullanabilmek. En çok mail'lerine bakıyor ve internette geziniyor. Öyle oyunla işi yok. Bir de basit işe dair uygulamalar kullanıyor. Bu telefon sanırım Xperia S'le aynı donanıma sahip ki çok akıcı hızlı bir telefon.(Bizzat kullanmaktayım.) Yani kısaca tavsiye eder misiniz? ^^ 1000 TL için iyi bir telefona benziyor.

Bana göre 1.000 TL için gayet iyi bir telefon. Menü geçişleri vs çok hızlı,gayet stabil çalışıyor. Çift çekirdek 1.2 GHZ, 1 GB RAM bence tam oturmuş telefona. Kamerası da 8 Megapiksel olup kaliteli çekimler vermektedir,deneme fırsatım oldu. Ayrıca arayüz olarak yeni nesil olarak TouchWiz Nature kullanıyor. Diğer cezbeden tarafı ise telefon ekranın 5 Inch olması ve Note 2 de bulunan Multi Window olayı. Baban hem Maillerini kontrol ederken hemde mesaj atabilecek,ekranı 2'ye bölüp. Gayet avantajlı bir özellik. Kısacası telefon iyi,güzel,hoş alınabilir ;)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı