Samsung Galaxy Grand Prime Yavaşlık Sorunu ve Format

Aynı cihaz bende var hocam. Stock rom atabilirsin United Arab Emirates stock romunda sadece Türkçe dil desteği var. Ayrıca cihaza lollipop gelecek ancak tarih verilmedi.

Ayrıca root atarsan garanti dışı kalıyor ve knox sayacı artıyor. Knox sayacını sıfırlayabilsem root atacağım bende.

Aynı cihaz bende var hocam. Stock rom atabilirsin United Arab Emirates stock romunda sadece Türkçe dil desteği var. Ayrıca cihaza lollipop gelecek ancak tarih verilmedi.

Ayrıca root atarsan garanti dışı kalıyor ve knox sayacı artıyor. Knox sayacını sıfırlayabilsem root atacağım bende.
Hocam sana bir şey soracağım ve ayrıca ROOT ile ilgili de birşey söyleyeceğim.
United Arab Emirates ROM'unu sen attınmı? Senin cihaz SM-G530FQ dimi? Eğer attıysan tavsiye eder misin? United Arab Emirates dışındaki ROM larda Türkçe dil desteği var mı? Bu dediğin United Arab Emirates resimdeki en baştaki ROM dimi?
Screenshot_2015-07-04-14-12-48.png

ROOT ile ilgili de ben S3 Mini kullandığım zaman Kingo Android Root adlı programı kullanıyordum, neredeyse tüm telefonlara uyar. S3 Mini de Knox yok ama onda normal sayaç vardı o da artmıyordu ve cihaz durumu da resmi idi. Sen bu programı bi araştır hani bir sorun çıkmasın diye. Çünkü ROOT bu sorun çıkarsa sorumluluk vs. Kabul etmem.
Bu arada hocam eğer United Arab Emirates ROM kullanıyorsan Ayarlar-Cihaz hakkında bölümünün SS ini atabilir misin sana zahmet. :)

Hocam şuan ss atamamda ben United Arab Emirates romu kullanıyorum gayet iyi ama her romda olduğu gibi chrome vb ram kullananlarda donuyor o listedeki her romu bugün 8-9 saat denedim o hariç diğerlerinde Türkçe dil desteği yok ama Google Now desteği var ve bu çok güzel. Root atarsam knox artar buda beni korkutuyor ama araştırıyorum.

Hocam şuan ss atamamda ben United Arab Emirates romu kullanıyorum gayet iyi ama her romda olduğu gibi chrome vb ram kullananlarda donuyor o listedeki her romu bugün 8-9 saat denedim o hariç diğerlerinde Türkçe dil desteği yok ama Google Now desteği var ve bu çok güzel. Root atarsam knox artar buda beni korkutuyor ama araştırıyorum.
Tamamdır hocam United Arab Emirates ROM'unda Türkçe varsa kurduğum zaman onu kurarım hocam o zaman.

Kardeşimde de bu telefondan var ve aynı şekilde çok kasılıyor, belli bir süre sonra açıp kapamak gerekiyor. Bir uygulamadan çıkmak da girmek de eziyet. Çözebilen var mı?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı