Samsung Galaxy J7 nasıldır ?

grgrrrrrr

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Çok uzun süreden beri Galaxy s3 kullanıyorum. Telefon artık baya yıprandı ve değiştirme vaktinin geldiğini düşünüyorum. Elimde 1300TL gibi bi bütçe var. İnternette Galaxy J7 yi gördüm batarya vs. açısından güzel bi ürün olduğunu söylüyorlar zaten bütçemede uygun. Size almaya değer mi? Yoksa bu bütçeye daha güzel cihazlar alabilir miyim? Telefonda nadir oyun oynarım, tek istediğim pil ömrünün uzun olması ve nadirde olsa oynadığım oyunları kaldırabilmesi.

Bir tanıdığım kullanmakta J7'yi. Arayüz ve görünüş açısından güzel. Ama performansını kullanmadığım için bilmiyorum. YouTube'da inceleme videoları vardır muhtemelen.

samsung dan uzak durmanı tavsiye ediyorum ama illa alıcam diyorsan başlayayım
5.5' büyük bir ekran boyutu taşıması zor dur ayrıca göz yorar 16 gb depolama yeterli degil 32 gb olması gerekir 1.5 gb ram de çok düşük 3000 mah batarya yeterli olacaktır 1.5 ghz cpu frekans ı da düşük sayılır 720x1280 kabul edilebilir ama daha yüksek isteriz
Octa-Core 1.5 GHz ARM Cortex-A53 cpu frekans ı yuksek olsa idi bu telefon için sürpriz olabilirdi
şahsen aynı fiyate cok daha iyi telefonlar var hatta daha düşüğe bile bundan biraz daha iyi bir telefon almak mümkün
şahsi kararım htc huawie ve gm a gitmen

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı