Samsung Galaxy J7 Prime desen kilidi açılmıyor

ahmtgmc

Femtopat
Daha fazla  
Herkese selam. Telefonum Samsung Galaxy J7 Prime. Sıfırlamadan ekran kilit desenini kaldırmak istiyorum. Başıma gelen olayı kısaca özetleyeyim: Film izlerken telefon kendi kendine kapandı ve açıldı ama desen ekranı deseni kabul etmedi defalarca denedim ama nafile daha sonra internetten araştırdım. Daha önceden de böyle bir olay ile karşılaşmıştım. Bu adresten: Find My Mobile sorunu çözmüştüm. Yine denedim fakat "telefonunuzun kilidini açamıyorum. Uzaktan kilit açma kapalı." Hatasıyla karşılaştım. 2 gündür arıyorum telefon rootlu değil. USB çerez ayıklama durumundan emin değilim. Dowload menüsüne kadar ulaştım hatta "TWRP-3.2.2-for-Galaxy-j7-Prime. Tar" adında bir dosya buldum ama yükleyemedim. Yani son 1 damla kala "<ID:0/003> Complete(write) operation failed. <Osm> all threads completed. (Succeed 0 / failed 1" bu hatalrı veriyor. Format atmak istemiyorum sizden yardım bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Herkese selam. Telefonum Samsung Galaxy J7 Prime. Sıfırlamadan ekran kilit desenini kaldırmak istiyorum. Başıma gelen olayı kısaca özetleyeyim: Film izlerken telefon kendi kendine kapandı ve açıldı ama desen ekranı deseni kabul etmedi defalarca denedim ama nafile daha sonra internetten araştırdım. Daha önceden de böyle bir olay ile karşılaşmıştım. Bu adresten: Find My Mobile sorunu çözmüştüm. Yine denedim fakat "telefonunuzun kilidini açamıyorum. Uzaktan kilit açma kapalı." Hatasıyla karşılaştım. 2 gündür arıyorum telefon rootlu değil. USB çerez ayıklama durumundan emin değilim. Dowload menüsüne kadar ulaştım hatta "TWRP-3.2.2-for-Galaxy-j7-Prime. Tar" adında bir dosya buldum ama yükleyemedim. Yani son 1 damla kala "<ID:0/003> Complete(write) operation failed. <Osm> all threads completed. (Succeed 0 / failed 1" bu hatalrı veriyor. Format atmak istemiyorum sizden yardım bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Tek çare format isterseniz yardımcı olayım.

Hard rest dısında bir yolu yok mu bu verileri kurtarmam lazım o yüzden 2 gündür arıyorum ama bir çözüm bulamadım mavi ekrana kadar ulaştım download kısmı ama TWRP ya da root yapamam mı acaba SD kart ile?
Tek çare format isterseniz yardımcı olayım.

Format konusunda bilgim var hocam teşekkür ederim amacım resetsiz kurtarmak :((

Boşuna format atırdınız dr fone adlı bir program ile screen unlock yapılabilir OEM kilidi acık ise cok daha hızlı yapacaktır yani önçe araştırın sonra cözüm sunun.

veya adb shell rm /data/system/gesture.key bu komut ekran şifrwnizin kayıt olduğu yeri silecek ve telefonunuzu acıcak ama eğer usb debugging acık deilse işe yaramaz
kaynak
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı