Samsung Galaxy J7 Prime Şarj Olma Sorunu

ibnicena

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba,

Samsung Galaxy J7 Prime telefonumu 15-20 gün önce suya düşürmüştüm. Parmak izi sensörü çalışmıyor ama tek sorun buydu. Dünden beri telefonumu şarja takmaya çalıştığımda şarj olmuyor. Sadece telefonu kapatıp prize takınca %12'ye kadar şarj oluyor bazen o da olmuyor. Telefon açıkken şarja takınca şarj olmuyor gösteriyor. Sizce ne yapmalıyım?

Merhaba,

Samsung Galaxy J7 Prime telefonumu 15-20 gün önce suya düşürmüştüm. Parmak izi sensörü çalışmıyor ama tek sorun buydu. Dünden beri telefonumu şarja takmaya çalıştığımda şarj olmuyor. Sadece telefonu kapatıp prize takınca %12'ye kadar şarj oluyor bazen o da olmuyor. Telefon açıkken şarja takınca şarj olmuyor gösteriyor. Sizce ne yapmalıyım?
Bence teknik servise bir götürün derim en kötü ihtimalle batarya değişir.

Yanlış bilgi vermeyelim, sorunun bataryayla alakası yok. Telefon suya düştüğü için anakartında veya şarj portunda sıkıntı oluşmuş olabilir.
Yanlış bilgi vermedim zaten şarj tutmuyor değil cihaz şarj alıyor en fazla %12 şarj alıyormuş bu da kapasite ile alakalı diye düşünüyorum. Bu yanlış bir bilgi değildir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı