Samsung Galaxy j7'e j7Prime stock ROM'unu kurma

cxloudy

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS TUF GAMİNG GTX 1650 GDDR6/AMD RYZEN 5 5500/KİNGSTON 512GB SSD/ANTEC 650W/16GB RAM
Meslek
Gayrimenkul Danışmanı
Arkadaşlar öncelikle merhaba benim derdim şu. Hep şunu düşündüm de benim cihazım Samsung Galaxy j7 (stock ROM kurulu)ben şimdi internetten Türkiye konumlu Samsung Galaxy J7 Prime stock ROM'unu indirsem normal J7 download moduna girsem sonra Odin ile samsung galaxy j7 prime stock rom dosyalarını aktarıp falan(ap pda bölümüne)start desem olur mu?

Tekrardan download moduna gelemz miyim?

Download moduna bir sonraki sefer çok zor gelirsiniz. Mantıken şunu düşünün donanımları farklı olan cihaza farklı bir yazılım yüklemek (Custom ROM dışında) telefonun çökmesine sebep olur en kötü ihtimal telefonunuzu bir daha göremezsiniz.

Download moduna bir sonraki sefer çok zor gelirsiniz. Mantıken şunu düşünün donanımları farklı olan cihaza farklı bir yazılım yüklemek (Custom ROM dışında) telefonun çökmesine sebep olur en kötü ihtimal telefonunuzu bir daha göremezsiniz.
yaa çok saolun arkadaşlar
peki j7 2015 için custom rom önerir misiniz?7.0.0 üstü olsa çok harika olacak

Yahu çok sağ olun arkadaşlar.
Peki J7 2015 için Custom ROM önerir misiniz?7.0.0 üstü olsa çok harika olacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ne kadar etkili olur bilmem ama Android 9 Custom ROM'unu gösteriyor. Stabilitesi de videodaki gibiyse sizi bir süre daha götürür.

Geri
Yukarı