Samsung Galaxy M51'in şarjı kaç gün gidiyor?

oscorp

Hectopat
Kullanıcıları yazarsa daha iyi olur. Normalde mobil oyun oynayanlara bile 2 gün dayanıyormuş. Ben normal ışıkta ve sadece Wi-Fi açık şekilde sosyal medyada takılıyorum. Sanki 1 günü biraz geçiyor gibi geldi. Rahat 2 gün gidiyor diyenler günde kaç saat kullanıyor merak ettim. Hadi 7-8 saat uyku desek 16-17 saatin ne kadarında kullanıyorlar? Bu aralar havalar soğuk diye bilgisayar yerine telefonu tercih ediyorum. Pil gücü gayet iyi ama Xiaomi kullanan da 2-3 gün gidiyor diyor.

Son düzenleme:
Gün değil saat önemli. Bende M31 var, tam olarak 2,5 gün gidiyor bana. Saat olarak hesaplarsak 12-13 saat civarında ekran açık kalıyor. Oyun oynamıyorum, dizi film izlerim, sosyal medyada ve google'de takılırım genelde. Ha bir de Spotify kullanıyorum fazlaca.

Gün değil saat önemli. Bende M31 var, tam olarak 2,5 gün gidiyor bana. Saat olarak hesaplarsak 12-13 saat civarında ekran açık kalıyor. Oyun oynamıyorum, dizi film izlerim, sosyal medyada ve google'de takılırım genelde. Ha bir de Spotify kullanıyorum fazlaca.
Saat olarak hesaplarsak benimki 24 saati rahat rahat geçiyor. Sabahladığımdan biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı