Samsung Galaxy M52 ekran koruyucu önerisi

Yer
PSU
Arkadaşlar merhaba. Yeni bir cihaz almam dolayısıyla cihazın ekranının tamamını çok iyi koruyabilecek, orijinal ekranıma zarar gelme olasılığını Minimum'a indirecek kaliteli ekran koruyucu bakıyorum. Birkaç telefoncu gezdim ancak ekranın her yerini tam olarak kaplamadığından beğenmedim. Ekstradan nano koruyucalar mı daha iyi olur temperli camlar mı? Ben linkte belirttiğim ürünü buldum ama nasıldır? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
@BERWAR

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba. Yeni bir cihaz almam dolayısıyla cihazın ekranının tamamını çok iyi koruyabilecek, orijinal ekranıma zarar gelme olasılığını Minimum'a indirecek kaliteli ekran koruyucu bakıyorum. Birkaç telefoncu gezdim ancak ekranın her yerini tam olarak kaplamadığından beğenmedim. Ekstradan nano koruyucalar mı daha iyi olur temperli camlar mı? Ben linkte belirttiğim ürünü buldum ama nasıldır? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
@BERWAR
Hocam telefonun pili nasıl

@BERWAR
Ben bunu aldım gayet memnunum.

Ben de arıyorum. Bir tane internetten nano aldım ama sağından çok ufak belli belirsiz açıklık var. Nanolar ne kadar sağlam bilmiyorum. Telefoncu 80 liraya temperli cam takalım dedi taktı sonra baktım alttaki sanal tuşları biraz kesiyor. Kenarlarında siyahlık olan türdendi. Yok işte hepsi aynı bunları satıyoruz vs. yalan dolan laflar ediyor. Dedim istemiyorum çıkartın. Öncekisini de kıvırmış idareten yeni taktırmak zorunda kaldım.

A52, A71 gibi ekran koruyucuları takmaya çalışıyorlar. Buna dikkat edin. İnternette de M52 diye satılanların bir kısmı da tam oturmuyormuş. Ne yapacağız? Çin'den falan mı getirteceğiz illa ki.

Geri
Yukarı