Samsung Galaxy Note 2 Kullanıcı İncelemesi

Merhaba Arkadaşlar.
2 Hafta önce almış olduğum Samsung Galaxy Note 2 cihazımı, Sizler için inceleyeceğim.

Cihazın kısaca teknik özellikleri :
• Exynos 4412 Dört çekirdekli 1.6 Ghz. Chipset
• Mali - 400MP Grafik İşlemci
• 2 GB Ram
• 5'5 inch Süper Amoled Ekran Paneli
• 720 x 1280 HD ekran çözünürlüğü
• 8 MP Arka . 1.9 MP Ön Kamera

Cihazın Kutusu :
QXn1aA.jpg

Kutunun tasarımı hoş olmuş şahsen beğendim.

Cihazın kutu içeriği :
MYZ9da.jpg

Kutudan 1 adet şarj adaptörü, 1 adet USB kablosu, 1 adet kulaklık ve aparatları çıktı.

Cihazın kalemi S-Pen :
glGjGO.jpg

Kalem not yazarken gerçekten kolaylık sağlıyor. Kalemden memnun kaldım Note serisinin hakkını veriyor.

Cihazın kamerası ile çekilen bazı resimler :
rLDYzP.jpg

vzDYvr.jpg

ydD2O9.jpg

Kamera 8 Mp'ye göre sizi tatmin ediyor, flash gayet iyi. Kamerası S3'e göre daha performanslı.

Cihaz hakkında resimler :
nPDY11.png

Antutu benchmark testleri ne kadar doğru tartışılır ama rakibi Xperia Z'yi testlerde geçiyor.

7mL88W.png

Cihaza 4.4.2 KitKat güncellemesi geldi.

vzDomv.jpg

Note 2'nin parlaklık oranı gayet iyi. Güneş altında tatmin edici bir performans sunuyor.

djJq2D.jpg

Kullanıcı yorumu :
Cihazı baya bir kurcaladım. İlk önce elime fazla büyük geldi, ama 2 günde alışıyorsunuz. Telefonda Asphalt 8 ve Real Racing yüklü. Şuanlık hiçbir takılma söz konusu değil. Fakat 10 dk oynadıktan sonra İşlemcinin bulunduğu bölge elinizi yakacak derecede ısınıyor.
Telefon gayet performanslı, Wi-Fi bağlantısı çok hızlı gerçekleşiyor. Batarya çok çabuk doluyor ve bir günü rahat çıkarıyor. 4.4.2 güncellemesi telefona çok yaradı cihazı alırsanız mutlaka kurun rahat edeceksiniz. Plastik kasa sağlamlık hissiyatı vermiyor o yüzden mutlaka kılıf kullanın. Cihaz alıştıkdan sonra ele oturuyor ve rahatça kullanabiliyorsunuz. Genel olarak cihazı almayı düşünen arkadaşlar gönül rahatlığıyla alabilirler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı