Samsung Galaxy Note 4 ROM Önerisi

Tas80

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. eRobot'un ROM'unu indirdim, sürümü 6.0.1 ama bu ROM beni pek tatmin etmedi. Ben de bu yüzden 7.1.2 sürümlü kamerası çalışan, mikrofonu çalışan ROM arıyorum. Lütfen yorumlarınızı esirgemeyiniz.
Telefon model numarası: N-910C.

Son düzenleyen: Moderatör:
[ROM][UNOFFICIAL][7.1.2] LineageOS 14.1 [trlte][trlteduos]
Şöyle bir konu buldum, C ile uyumlu değil sanırım, orijinal kamera uygulaması çöküyormuş kendi kendine. Kamera çözülür bir şekilde, diğer şeyler sorun değil diyorsanız ve işlemci uyuyorsa deneyebilirsiniz. Hem 7.1.2 sürümlü hem de kamera-mikrofonu çalışan ROM bulmak kolay değil.

[ROM][UNOFFICIAL][7.1.2] LineageOS 14.1 [trlte][trlteduos]
Şöyle bir konu buldum, C ile uyumlu değil sanırım, orijinal kamera uygulaması çöküyormuş kendi kendine. Kamera çözülür bir şekilde, diğer şeyler sorun değil diyorsanız ve işlemci uyuyorsa deneyebilirsiniz. Hem 7.1.2 sürümlü hem de kamera-mikrofonu çalışan ROM bulmak kolay değil.
LineageOS 7.1.2 C sürümü var bende ama mikrofon ve kamera çalışmasında sorun oluyor. Video çekilmiyor ama uygulamalarla fotoğraf çekebiliyorsun ama bu fotoğraflarda telefonun kendi orijinal fotoğraf uygulaması gibi çekmiyor tek sorun bu yani.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı