Samsung Galaxy Note 5 kırılan ekran tamir süreci

Mehmet Can Akar

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Arkadaşlar cihazım yere düştü ve ekranda ufak bir çatlak oluştu. Elimle dokunuyorum işlemiyor S PEN ile dokunuyorum işliyor. Yetkili servisine götürdüm 900 TL istedi ekran değişecek dedi. Ben de 900 TL bayıldım.
Aklımda kalan birkaç soru var. Kasada düşmeden dolayı çizikler ve kırıklar oluştu. Ekran değişirken kasa da değişir mi yoksa kasaya da ek ücret isterler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle geçmiş olsun. Geçenlerde ben de Samsung s4 model telefonumu ekran değişiminden servise verdim 450 lira gibi bir ücret ödedim fakat maalesef sadece ekran değişmişti. Dış çerçevedeki soyulmalar ufak tefek çizikler ve ezilmeler onarılmamıştı. Umarım bunu değiştirmişlerdir de sizin telefonu onarırlar. Bir de şöyle bir şey duydum, çerçeveyi belirli bir ücret dahilinde ya da cihazın kaskosu mu artık sigortası mı varsa eğer ücretsiz değiştiriyorlarmış. Servisi arayıp görüşün bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasa değişimi yapılmaz. Ekran yekpare bir şekilde çıkıyor. Çerçeveye de etkisi olmaz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı