Samsung Galaxy Note 5 recovery menüde takılı kaldı

• Konuyu başlatan Bay
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 3B
Cihaz şuan recovery modda. Telefonu bilgisayara taktığınızda cihaz görünüyor mu? Bu ekranda Wipe Cache Partition seçeneğine gelebilirseniz cihaz açılacaktır. Ama tuşlarınız çalışmıyor. Stock recovery tuşların işlevini tanımıyor.

Yukarıda belirttiğiniz kurulumları yapıp PC yi yeniden başlattım. Telefonu yeniden başlattım fakat PC halen telefonu görmüyor.

.\adb devices altında hiç bir cihaz bulunamıyor.

Cihazı Downlaod Mode alınca Ses Azaltma ve Güç tuşuna 10-15 sn. kadar basılı tutun. Cihaz yeniden başlayıp açılabilir. Maalesef cihaz elimde olmadığı için seçeneklerim kısıtlı yanlış müdahele yaptırmak istemiyorum size. Cihazda donanımsal problem olduğunu sanmıyorum. Sadece stock recovery arızalanmış.

Cihazı Downlaod Mode alınca Ses Azaltma ve Güç tuşuna 10-15 sn. kadar basılı tutun. Cihaz yeniden başlayıp açılabilir. Maalesef cihaz elimde olmadığı için seçeneklerim kısıtlı yanlış müdahele yaptırmak istemiyorum size. Cihazda donanımsal problem olduğunu sanmıyorum. Sadece stock recovery arızalanmış.
Aynen öyle hocam size katılıyorum. Yardımlarınız için de teşekkür ediyorum. Ancak dediğim gibi Telefon download mode içine tamamen girmiyor sadece önceki sayfaya (yukarıda fotoğrafını attığım yer) giriyor. Orada dediğiniz tuş kombinasyonu ile reset attığımda telefon yeniden başlıyor ve recovery mode içerisine otomatik olarak giriyor.

Geri
Yukarı