Samsung Galaxy Note 9 alınır mı?

Mahsum1010

Hectopat
Neredeyse 3 senedir kullandığım Note 5'in ömrünü tamamladığını düşünüyorum. Yeni bir telefon almaya niyetlendim ama piyasa da artık çok fazla seçenek var. Benim ise en çok hoşuma giden Note 9 oldu. Sizce Note 9 alınır mı?

Alınır, batarya ömrü çok iyi. S Pen özellikleri sizin için önemliyse tavsiye ederim. Öte yandan S Pen kullanmıyorsanız S10 serisi daha iyi olacaktır.
Evet S10 serisini bende düşündüm. S Pen hemen hemen kullanmıyorum diyebilirim ama S10 serisinin ön kamera konumunu hiç beğenmedim. Aynı şeyi Note 10 serisi için de söyleyebilirim.

Neredeyse 3 senedir kullandığım Note 5'in ömrünü tamamladığını düşünüyorum. Yeni bir telefon almaya niyetlendim ama piyasa da artık çok fazla seçenek var. Benim ise en çok hoşuma giden Note 9 oldu. Sizce Note 9 alınır mı?
Fiyat Perfomans konusunda en çok beğendiğim ve kullandığım model Samsung Galaxy M20 modeli. Bütçeniz iyi ise M30 modellerine de bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
Sanırım siz ön kamera deliğini sevmedeniz ve delik unutulacak bir şey fazla takılmayın ona.
Genelde oyun oynayıp video izliyorum. Delik olan kısmı siyah barla kapatıp kullandığınız zaman bu sefer ekranın büyüklüğünden faydalanamıyorsunuz. Delikli ekran da video izlemek ya da oyun oynamak pek güzel değil açıkçası. Gerçekten çok kötü tasarımı var. Kamera deliği üst köşe ile birleşik olsaydı olabilirdi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı