Samsung Galaxy Note10 Plus vs Galaxy S20

thelordof

Kilopat
Daha fazla  
Note10 Plus'ın kalem özelliği dışında artısı var mı? Kamera ve işlemci de hangisi önde ve özellik olarak birbirlerine yakınlar mı?

Gerek kamera gerek işlemci olarak s20 daha iyi bir telefon. Arada dağlar kadar fark yok tabiki o ayrı konu. İkisi arasında kaldıysanız s20 yi tercih etmeniz daha mantıklı olacaktır.

Almayacağın telefonların niye konusunu açıyorsun? Benzer bir sürü konu açıyorsun son günlerde amaç ne anlam veremedim. A71 alacakken ne oldu da Note 10 serisi ve S20 sormaya başladın? Pek telefon alacağını zannetmiyorum gördüğüm kadarıyla. Bu mesajı da yanlış anlama, telefon alacaksan bütçen bellidir almayacağın modelleri sormanın anlamı bu yüzden yok. Diğer sorduğun cihazlar hakkında da bilgi edinmek istiyorum dersen konu açabilirsin elbette.

Almayacağın telefonların niye konusunu açıyorsun? Benzer bir sürü konu açıyorsun son günlerde amaç ne anlam veremedim. A71 alacakken ne oldu da Note 10 serisi ve S20 sormaya başladın? Pek telefon alacağını zannetmiyorum gördüğüm kadarıyla. Bu mesajı da yanlış anlama, telefon alacaksan bütçen bellidir almayacağın modelleri sormanın anlamı bu yüzden yok. Diğer sorduğun cihazlar hakkında da bilgi edinmek istiyorum dersen konu açabilirsin elbette.
Arkadaşım yüksek fiyat bandında ki telefonlara bakıyor, o nedenle açtım. Kendim orta segment bakıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı