Samsung Galaxy S10E İle İlgili Düşünceleriniz

Th3Umut

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi günler. Başlıkta belirttiğim cihazı ön siparişle almayı düşünüyorum. Bu açtığım konuda da fikirlerinizi belirtmenizi istedim. (Sizce alınır mı?, Almak yada almamak için nedenleriniz, renk seçenekleri gibi.) Telefonun yeşil renk olan modelini almayı düşünüyorum. Görüşlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. (Mümkünse yeni model için beklememi önermeyin zaten telefonum yok o yüzden almak istiyorum)

S9 kullanan biri olarak Galaxy serisinin son ürünleri çok beğeniyorum gözünüz kapalı alabilirsiniz.
Yeşil renkte ayrı bir hava katar. 😀

Hocam nasıl memnun musunuz? Biraz bilgi verebilir misiniz?
Hocam telefondan çok memnunum. İyi ki bekleyip p30 almamışım dedirtti bana. Oldukça iyi bir cihaz yapmışlar ama tek sıkıntısı arka camı çok kir tutuyor.(elleriniz terliyse)Çok uzatmama gerek yok almak istiyorsanız bu fiyata daha iyisini bulamazsınız. Ayrıca yeşil rengi çok tatlı duruyor ama siyah ve beyazı da oldukça şık. Şimdiden hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

Hocam telefondan çok memnunum. İyi ki bekleyip p30 almamışım dedirtti bana. Oldukça iyi bir cihaz yapmışlar ama tek sıkıntısı arka camı çok kir tutuyor.(elleriniz terliyse)Çok uzatmama gerek yok almak istiyorsanız bu fiyata daha iyisini bulamazsınız. Ayrıca yeşil rengi çok tatlı duruyor ama siyah ve beyazı da oldukça şık. Şimdiden hayırlı olsun. Güle güle kullanın.
Teşekkür ederim. Batarya konusunda nasıl peki? Bundan da bahsederseniz biraz mutlu olurum. Hazır kullananı bulmuşken sorularımı sorayım. Teşekkürler.

Teşekkür ederim. Batarya konusunda nasıl peki? Bundan da bahsederseniz biraz mutlu olurum. Hazır kullananı bulmuşken sorularımı sorayım. Teşekkürler.
Batarya konusunda full parlaklıkta günde en az 4 saat bluetooth ve mobil veri açık bir şekilde 1 gün gidiyor. Bu süreler hariç oyun da oynuyorum ama yine de 1 gün yetiyor. Az kullanırsanız 4 5 gün rahat yeter.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı