Samsung Galaxy S20 FE 128 GB Snapdragon 6500 TL

Sadece bu fiyata değil, daha üst fiyatlar içinde de en iyisi olduğunu iddia ediyorum. Kullandığım/kullanmış olduğum en iyi cihaz.
Bataryası günlük, sosyal medya kullanımında 2 günü çıkartıyor. Ağır kullanımda da 1 günü çıkartıyor.
Ben bazen sabah 6 da uyanıyorum uyuyana kadar sosyal medya da oluyorum.
Yaklaşık 30 saat aralıksız oynuyorum. Yeterli olur mu bu telefon?

1650462623628.png

7 olmuş. 6,5 olsaydı hemen bir akrabam için sipariş verecektim.

Ben bazen sabah 6 da uyanıyorum uyuyana kadar sosyal medya da oluyorum.
Yaklaşık 30 saat aralıksız oynuyorum. Yeterli olur mu bu telefon?
30 saat aralıksız çalıştıracak bir batarya üretildiyse de haberim yok. 30 saat çok büyük bir zaman.
30 saat boyunca sadece telefona bakıyorsan acilen bir doktora veya psikoloğa görünmeni öneririm.

S20 FE modelinin 1 güncelleme hakkı tek kaldı. A33 daha fazla güncelleme alacak. Diğer türlü S20 FE kamera, donanım ve performans olarak daha iyi bir cihaz. A33 modeli 4 Android güncellemesi alacak.
Hocam duyurulduktan sonra tek güncelleme aldı. 2 tane daha alacak olması gerek. 11 ile başladı, şuan 12 kullanılıyor. Sırada 13 ve 14'ü de alması gerekiyor.

Fiyatı ve özellikleri bana uygun gibi geldi. Babama hediye almak istiyorum. Günlük kullanımlar için önerir misiniz? Bataryası pek uzun gider gibime geliyor.

Bataryası uzun giden bir cihaz değil hocam 120Hz de olsa 60Hz de olsa bu fiyata yakışmayacak bir bataryası var konu açmıştım daha önce sosyalde bu kadar yüceltilmesini anlamıyorum. Çok detaya inmeden sadece sosyal medya kullanımına 120Hz düşük parlaklık 6 saa ekran süresi 60Hz de 11 saat ekran süres alıyordum. Telefonu iade ettim ama kamerası ya da işlem gücü kısmında sağlam.

Hocam duyurulduktan sonra tek güncelleme aldı. 2 tane daha alacak olması gerek. 11 ile başladı, şuan 12 kullanılıyor. Sırada 13 ve 14'ü de alması gerekiyor.
11 ile başlamadı. S20 FE 10 ile tanıtıldı. Lansmana bakılır. Yeni üretim S20 FE'lerin kutudan 11 ile çıkması bu gerçeği değiştirmiyor.

Samsung illa bir ayrım yapmak isteseydi S20 FE 2022 gibi adla tanıtırdı ki böyle bir ürün tanıttı.
Bu ürünün son güncellemesi 13. 14 alır beklentisi ile bu ürün satın almayın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı