Samsung Galaxy S20 FE 256 GB Snapdragon 7450TL

7 Kasım 2021'de 5.5K'ya alınan telefonun 6 ay sonra 7.5K'ya sıcak fırsat olması...
Ne desek boş.
Paylaşım için teşekkürler.

1652614976448.png

7 Kasım dolar kuru 9,59 şu an 15.48 aradaki artış %61. telefon o zaman 5,5K idi şu an 7, 5K aradaki artış %36. bizim ülkede her şey 1'e 5 artmasına rağmen yine iyi kurtarmış bu ürün paçayı. Dolar kuruna göre alınabilir.

Eki Görüntüle 1388556

7 Kasım dolar kuru 9,59 şu an 15.48 aradaki artış %61. telefon o zaman 5,5K idi şu an 7, 5K aradaki artış %36. bizim ülkede her şey 1'e 5 artmasına rağmen yine iyi kurtarmış bu ürün paçayı. Dolar kuruna göre alınabilir.
Iphone hariç diğer firmalar alım gücüne göre fiyatlandırma yapmaya çalışıyorlar.
Hocam aldıktan sonra tekrar yorum yapabilir misiniz kullanımı nasıl.
Ben kullanıyorum sormak istediğin bir şey varsa sorabilirsin. Genelde pil performansı çok soruluyor bugünün performansını atayım. 120 hz ve sürekli mobil veri açık şekilde durum bu

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220516-175608_Device care.jpg
    Screenshot_20220516-175608_Device care.jpg
    43 KB · Görüntüleme: 51
Iphone hariç diğer firmalar alım gücüne göre fiyatlandırma yapmaya çalışıyorlar.

Ben kullanıyorum sormak istediğin bir şey varsa sorabilirsin. Genelde pil performansı çok soruluyor bugünün performansını atayım. 120 hz ve sürekli mobil veri açık şekilde durum bu
Dostum babama yeni aldık üstündeki fabrikasyon jelatin kırılmaz veya nano cam mı? Birde bugün telefon kilidi olmasına rağmen babamın cebinde 2 3 defa beni aradı. Yok mu ayarı bunun?

Ben kullanıyorum sormak istediğin bir şey varsa sorabilirsin. Genelde pil performansı çok soruluyor bugünün performansını atayım. 120 Hz ve sürekli mobil veri açık şekilde durum bu.

Evet hocam benim kullandığım telefonda çok fazla problem vardı demek ki Hepsiburada'dan telefon almak şans işi. Isınma oluyor mu arka planda sosyal medyada gezerken. Sizin pil değerleriniz çok iyi ben burada 6 saati görüyordum bu mükemmel bir değer.

Dostum babama yeni aldık üstündeki fabrikasyon jelatin kırılmaz veya nano cam mı? Birde bugün telefon kilidi olmasına rağmen babamın cebinde 2 3 defa beni aradı. Yok mu ayarı bunun?
Fabrikasyon koruması hakkında fikrim yok. Ben ekran koruyucu taktırmaya gittiğimde telefoncuya sordum üstünde koruyucu var mı varsa çıkar kaliteli bir şey tak diye, koruyucu yok demişti. Sizin telefonda koruyucu varsa da kalitesi hakkında fikrim yok dostum. Cepteyken tuşlara basmayı önleyen bir ayar vardı sanki, ayarları kurcalarken öyle bir şey görmüştüm.
Evet hocam benim kullandığım telefonda çok fazla problem vardı demek ki Hepsiburada'dan telefon almak şans işi. Isınma oluyor mu arka planda sosyal medyada gezerken. Sizin pil değerleriniz çok iyi ben burada 6 saati görüyordum bu mükemmel bir değer.
Olabilir hocam ben telefoncudan aldım bir sıkıntı yaşamadım. Isınma oluyor ama çok az derecede. Rahatsız edici düzeyde değil, hafif. Bazen şarjdayken otomatik güncelleme yaparken oluyor o kadar. Oyun oynayan biri değilim, sosyal medyada da ısınmıyor. İlk aldığımda şarj süresi daha kısaydı. Aldıktan yaklaşık bir hafta sonra güncelleme geldi, şarjı da daha iyi hale geldi. Telefonu alalı 40 gün civarı oldu bu arada, yeni yani. Wifi kullanırken şarjı daha uzun gidiyor, dışarıdayken de yaklaşık 7 saat civarı ekran süresi alıyorum.

Fabrikasyon koruması hakkında fikrim yok. Ben ekran koruyucu taktırmaya gittiğimde telefoncuya sordum üstünde koruyucu var mı varsa çıkar kaliteli bir şey tak diye, koruyucu yok demişti. Sizin telefonda koruyucu varsa da kalitesi hakkında fikrim yok dostum. Cepteyken tuşlara basmayı önleyen bir ayar vardı sanki, ayarları kurcalarken öyle bir şey görmüştüm.

Olabilir hocam ben telefoncudan aldım bir sıkıntı yaşamadım. Isınma oluyor ama çok az derecede. Rahatsız edici düzeyde değil, hafif. Bazen şarjdayken otomatik güncelleme yaparken oluyor o kadar. Oyun oynayan biri değilim, sosyal medyada da ısınmıyor. İlk aldığımda şarj süresi daha kısaydı. Aldıktan yaklaşık bir hafta sonra güncelleme geldi, şarjı da daha iyi hale geldi. Telefonu alalı 40 gün civarı oldu bu arada, yeni yani. Wi-Fi kullanırken şarjı daha uzun gidiyor, dışarıdayken de yaklaşık 7 saat civarı ekran süresi alıyorum.

Sanırım kutudan ekran koruyucusu ile birlikte geliyor ancak sadece çizilmelere karşı dayanıklı.

Geri
Yukarı