Samsung Galaxy S20 FE 256 GB Snapdragon 7450TL

Vallahi sizde şansızlık olmuş gerçekten.

A101 de 7000'e satılıyor hala alsammı bilemiyorum. daha önce A101 ile teknolojik hiçbir işim olmadı aynı sıkıntı olursa iadesinde sorun olur mu diye düşünüyorum. 256/8 modeline 500TL zam yapıldı Samsung'un orijinal sitesinde direkt yansıdı fiyatlara.

A101 de 7000'e satılıyor hala alsammı bilemiyorum. Daha önce A101 ile teknolojik hiçbir işim olmadı aynı sıkıntı olursa iadesinde sorun olur mu diye düşünüyorum. 256/8 modeline 500TL zam yapıldı Samsung'un orijinal sitesinde direkt yansıdı fiyatlara.

Vallahi ben A101'den aldım içerisinde iade formu da vardı. 4 günde elime ulaştı herhangi bir sıkıntı yaratmadılar.

Ortalama 6 saat sanırım ve pil %15 falandı.

iPhone 11'e göre pek iyi değil şu an için.

Vallahi telefonu kullanalı 4.günüm ve genel olarak evdeydim aktif Wi-Fi kullanıldı. %20 pilde değerler bu şekilde. Açık konuşmak gerekirse idare eder seviyede şu an için ama ilerleyen zamanda performans artışı bekliyorum çünkü kullanan birçok arkadaş 7 saatlere dayandığını söylüyor.
%80 kullanımda 6 saat ekran süresi almışsınız kabaca %100 kullanımda 7 buçuk saate yakın ekran süresi verecektir bu da herkesin soyledigi süreye çok yakın. Buna rağmen iyileştirme beklemek mantıksız olur hocam.

%80 kullanımda 6 saat ekran süresi almışsınız kabaca %100 kullanımda 7 buçuk saate yakın ekran süresi verecektir bu da herkesin soyledigi süreye çok yakın. Buna rağmen iyileştirme beklemek mantıksız olur hocam.

%80 kullanımda 6.5-7 saate yakın süreler alan olduğu için söylüyorum ben yoksa farkındayım merak etmeyin :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı