Samsung Galaxy S20 FE telefon kırıldı

Wolnac

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ilk defa bir telefonum oldu modeli Samsung Galaxy S20 FE. Telefonu samsungshop'tan aldık ve uzun uğraşlar sonucu geldi. Telefon'um daha 3. gününde bisikletle bir kaza geçirdim ve telefon kırıldı (çerçevede ve ekranda hasar var) maalesef kasko yaptırmak aklımıza gelmemişti kaskosu yok. Ekran+çerçeve degistirtmeye kalksak 2000TL'ye gelecek ve maalesef böyle bir bütçemiz yok. Samsung servisi vb. bu konuyla ilgilenirmi daha ucuza veya bedavaya yaptıramaz mıyız? Mesela kaskoyu sonradan yaptırsam vb. lütfen yardim edin arkadaşlar hayatımda ilk defa sıfır telefon aldım o da 3. gününden 2.el gibi oldu.

Arkadaşlar ilk defa bir telefonum oldu modeli Samsung Galaxy S20 FE. Telefonu samsungshop'tan aldık ve uzun uğraşlar sonucu geldi. Telefon'um daha 3. gününde bisikletle bir kaza geçirdim ve telefon kırıldı (çerçevede ve ekranda hasar var) maalesef kasko yaptırmak aklımıza gelmemişti kaskosu yok. Ekran+çerçeve degistirtmeye kalksak 2000TL'ye gelecek ve maalesef böyle bir bütçemiz yok. Samsung servisi vb. bu konuyla ilgilenirmi daha ucuza veya bedavaya yaptıramaz mıyız? Mesela kaskoyu sonradan yaptırsam vb. lütfen yardim edin arkadaşlar hayatımda ilk defa sıfır telefon aldım o da 3. gününden 2.el gibi oldu.

Hayır. Anca piyasada 100-200TL daha ucuza yapan bulursunuz onlarda çıkma olur. Keşke daha dikkatli olsaydınız.

Hocam telefon kaskosu da dediğiniz ucuz bir şey değil. Fixpack bile 600 TL. Kılıf kullansaydınız en azından çerçeve ve arka kasaya zarar gelmezdi. Ekran koruyucu da, ekrana gelecek hasarı bayağı bi' azaltırdı. Yaklaşık 800 TL falan harcardınız. Garantiye göndermeyi deneyin fakat olumlu sonuçlanacağını sanmam.

Kaskoyu sonradan yaptırdığınız telefonu göstermeniz onların da incelemesi gerekiyor. Belki yan sanayi takabilirsiniz ekranı ama bedavaya olmaz.

7,000 TL verirken okay ama tamiri için 2,000 TL bütçe yok? Hocam tamamen sizin dikkatsizliğiniz, bedava falan da yaptıramazsınız. Size önerim Samsung kendi servisinde parası neyse verin ve orada yaptırın. Başka yerde yaptırmayın AA kalite ekran takılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı