Samsung Galaxy S22 video çekim rakibi iPhone modeli nedir?

Makaleler
9
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 10750H || GTX 1660 Ti 6 GB Mobile || 2x16 GB RAM || 512 GB NVMe M.2 SSD || 1080p 144 Hz IPS Panel || Windows 11-macOS Big Sur || Acer Nitro 5 AN515-55 2020 ||
Meslek
Öğrenci
Birçok konuda konu video çekimi ise IPhone'un rakipsiz olduğunu belirten mesajlar gördüm. Bu fark hangi konuda ve ne kadardır?

S22'nin video performansı hangi iPhone modeline denktir?

Peki bu farkın sebebi Apple yazılım kaynaklı mı? Bazı forumlarda dalga geçer gibi iPhone 7-8 bile Samsung amiral gemilerinden iyi video performansı var gibi yorumlar yapılmış.

Bu kadar sensör farkı varken nasıl mümkün olabiliyor?

Hocam 13'ün bariz iyi olduğu söyleniyor. Zaten YouTube testleri varken neden Apple'ın videoda fark attığını merak ediyorum yani bu fark neyden kaynaklı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
S22 Ultra daha iyiymiş, teşekkürler.

iPhone 7-8 bile Samsung amiral gemilerinden iyi video performansı var gibi yorumlar yapılmış.
Onlar fanboylar hocam, dediklerini umursamayın. Açıpta özelliklerin birine bakmayan insanlar.

Videoda iPhone 13 daha iyi. Fotoğrafta S22.

Peki bu farkın sebebi Apple yazılım kaynaklı mı? Bazı forumlarda dalga geçer gibi iPhone 7-8 bile Samsung amiral gemilerinden iyi video performansı var gibi yorumlar yapılmış.

Bu kadar sensör farkı varken nasıl mümkün olabiliyor?

Hocam 13'ün bariz iyi olduğu söyleniyor. Zaten YouTube testleri varken neden Apple'ın videoda fark attığını merak ediyorum yani bu fark neyden kaynaklı?
Doğrudur. Düzelttiler mi bilmiyorum ama 4K 60 FPS'de bol frame droplu çekiyordu S22. Muhtemelen düzeltmişlerdir, ayrıca OİS'de S22'nin çok daha iyi olduğunuda belirtmeliyim.

Videoda iPhone 13 daha iyi. Fotoğrafta S22.
Hocam bu fark nerede peki? Ben S22 kullanıyorum ancak 60 FPS video çekerken telefon hareket ederken ve yön değişimlerinde kare atlıyor. iPhone'lar kusursuz stabil 60 FPS mi çekiyor? Ben bunu merak ediyorum.

Geri
Yukarı