Samsung Galaxy S23 Plus Tanıtıldı! İşte Fiyatı ve Özellikleri

Galaxy S23 Plus özellikleri

Samsung tarafından Galaxy S23 serisinin lansmanı gerçekleştirildi. İşte Samsung Galaxy S23 Plus özellikleri ve fiyatı hakkında tüm detaylar. Samsung Galaxy S23 Plus özellikleri Galaxy S23 Plus, 6,6 inç 2340×1080 piksel 120 Hz AMOLED ekrana sahip. Bu yıl renkleri ve kontrastı ortam aydınlatma koşullarına göre ayarlayan vision booster ve göz yorgunluğunu azaltmak için akşamları aynı şeyi […]

Devamı: Samsung Galaxy S23 Plus Tanıtıldı! İşte Fiyatı ve Özellikleri
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Samsung S22'lere 8 gen 2'yi yapıştırıp S23 diye piyasaya sürmüş. Gerçekten şaka gibi.

@Erenk1905 Kamera sensörünü 200 mp yapıp işlemciyi %40 daha performanslı hale getirmiş olmaları dışında haklısın. Üstelik s22 ultra 512 37.000 civarı fiyatta iken s23 Ultra 40.000 liraya 512GB alınabiliyor(2x Hafıza hediyesi opsiyonu ile)

Yani Apple gibi yapmış :D

Apple gibi? 🤣🤣🤣 13 ile 14 arasında 1-RAM farkı 2-Action mod 3-soğutma sistemi 4-ön kamerada autofocus 5-acil yardım çağırma modu gibi farklar var. 13 Pro ile 14 Pro arasında 1-ekran farkı 2-48MP RAW çekim 3-Action mode 4-always on display gibi farklar var.😃😃😃

@Erenk1905 kamera sensörünü 200 MP yapıp işlemciyi %40 daha performanslı hale getirmiş olmaları dışında haklısın. Üstelik S22 Ultra 512 37.000 civarı fiyatta iken S23 Ultra 40.000 liraya 512 GB alınabiliyor(2X hafıza hediyesi opsiyonu ile)

200MP in günümüzde özellikle sosyal medyada hiçbir anlamı yok çünkü Instagram 12MP destekliyor.

Yani Apple gibi yapmış
Aynen öyle. 13 Pro ve 13 Pro Max kamera olarak 14 ve 14 Plus ile aynı. İşlemcileri aynı. RAM aynı. Ekran tarafında da 14 ve 14 Plus 60 Hz. 13 Pro, 14 Pro farkındaki en büyük değişiklik kamera, A16 çok bir şey getirmiyor, selfie kamerası farklı, Dinamic Island var ekstradan çok önemli değil. S23 ve S23 Plus modelleri de UFS 4.0, selfie, batarya, ekran koruması, parlaklık, CPU olarak yenilik getiriyor. S23 Ultra modelinde de ayrıca yeni sensör var. Nasıl ki Apple devrim yapmadıysa Samsung'da çok büyük değişiklikler yapmadı ama çıkıp sadece CPU değiştirdi demek saçmalık. Batarya ve RAM tarafında Samsung daha bonkör olabilirdi. S23 Plus ve S23, S22 ve S22P modeline göre ana kamera tarafında yenilik getirmiyor.

Aynen öyle. 13 Pro ve 13 Pro Max kamera olarak 14 ve 14 Plus ile aynı. İşlemcileri aynı. RAM aynı. Ekran tarafında da 14 ve 14 Plus 60 Hz. 13 Pro, 14 Pro farkındaki en büyük değişiklik kamera, A16 çok bir şey getirmiyor, selfie kamerası farklı, Dinamic Island var ekstradan çok önemli değil. S23 ve S23 Plus modelleri de UFS 4.0, selfie, batarya, ekran koruması, parlaklık, CPU olarak yenilik getiriyor. S23 Ultra modelinde de ayrıca yeni sensör var. Nasıl ki Apple devrim yapmadıysa Samsung'da çok büyük değişiklikler yapmadı ama çıkıp sadece CPU değiştirdi demek saçmalık. Batarya ve RAM tarafında Samsung daha bonkör olabilirdi. S23 Plus ve S23, S22 ve S22P modeline göre ana kamera tarafında yenilik getirmiyor.
Olur mu hocam Apple varken Samsung kim adamlar dünyada 1. numara ötesi yok rakibi yok (!) anlamazlar hocam Apple ekosistemini severim ama koşulsuz savunma da bana göre değil.

Koşulsuz savunma da bana göre değil.

O yukarıdaki arkadaş değişik biri açıkçası. Bazen ne dediğini onun bile anladığından emin değilim. 14 serisinin 13 serisinin üstüne devrim yaptığını söylemek fanlık olur. S23 serisi de benzer farklılık getiriyor 14 serisi gibi. 14 serisinin getirdiği yeniliklere devrim deyip, S23 serisine sadece CPU değişmiş demek tarafsız bir yorum olmadığı kesin. Markalara tapmanın anlamı yok. O da benim gibi iPhone 12 Pro kullanıyor ayrıca.😀

Bir de bu acil yardım çağırma özelliğini ballandıra ballandıra savunuyorlar anasını satayım sanki Sahra Çölü'nde yaşıyoruz. İyi bir özellik ama bu kadar da abartılmaz ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı