Samsung galaxy s4 cihazımızda night of nights 1,1 milyon notalık midi testi

• Konuyu başlatan Erdem Alsırt
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 1B
Hocam öyle bir bakış atıyorsun ki kameraya, hani böyle hastanede sıra beklerken telaşlı, hiçbir şey düşünmeyen ifade vardır ya... Heh işte tam o gibi. :D

Hocam öyle bir bakış atıyorsun ki kameraya, hani böyle hastanede sıra beklerken telaşlı, hiçbir şey düşünmeyen ifade vardır ya... Heh işte tam o gibi. :D
O sırada uykuluydum biraz :/

- - - Güncellendi - - -

Hey Recep Baltaş ne düşünüyorsun videom hakkında? :D
Açıkçası ses kartı kasma testi denedim

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses kartı ve ekran kartı kasma testini genellikle midi dosyalarıyla yapıyoruz midi aslında ses dosyası fakat biz bunu hem ses hem grafik haliyle yapıyoruz synthesiada 1 milyon nota varsa 1 milyon grafik gözükerek yaptığımız kasma testi oluyor.
Örnek bir video veriyim bana ait değildir:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biz bu testi şahsen ekran kartı ne kadar dayanacak ne kadar güçlü ve ses kartında seslerden cızırtı olacak mı olmayacak mı diye testler yapmak için indirdiğimiz midi dosyası.

Bu arada: Microsoft wavetable synth normal şarkılarda iyi ses verir ama night of nights gibi kasma testleri yapacaksanız microsoft wavetable synth sesi kesik veriyor kısaca laglı bir şey bu nedenle bassmidi kurmanızı öneririm yanındada piyano soundfontu indirmeniz gerekiyor ben SC-55 Soundfont öneririm .:)

Bassmidi programı sayesinde ses kartınızın verebildiğin en iyi sesi sorunsuz şekilde dinleyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş, Recep'e inanılmaz benziyorsun.
İkinizin de kulağı burnu ağzı gözü kaşı var. :D
''Hık'' demiş, burnundan düşmüşsün. :D
Tamam abi şakalaşmaya gerek yok. :D

- - - Güncellendi - - -

Ondan değil gerçeği söyleyeceğim samsung galaxy s3 cep telefonumda ilk defa açtım böyle büyük bir midi dosyasını ve telefonun kartları yanacak diye şüphelenmiştim.
Ama bir şey olmadı.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı