Samsung Galaxy S4 ( GT-I9500) Root Atma Sorunu

Dwarve

Hectopat
Selam arkadaşlar. Ben Galaxy S4 telefonuma root atmak istiyorum gerekli olan programaları ve dosyaları ( Odin - Samsung USB Sürücü ve SuperSu Root Dosyası ) indirdim. Yaparken aşağıdaki işlemleri uyguluyorum fakat bilgisayarıma USB kablosu ile baglayamıyorum ya da bagladığım zaman telefonumun baglanıp baglanmadıgını bilemiyorum. Telefonu baglayıp START dedigim zaman hiçbir şey olmuyor. Sebebi ne olabilir? Teşekkürler. ( Android Sürümü 5.0.1 )

1.İşlemleri sırası ile takip edin.
2. İndirmiş olduğunuz Odin dosyasını zipten çıkartın ve çalıştırın.
3. Telefonu kapatın. Ses kısma+Home+Güç tuşu ile download modunda açın ve bilgisayarınıza USB kablosu ile bağlayın.
4. İndirmiş olduğunuz root dosyası içinde bulunan CF-Auto-Root-ja3g-ja3gxx-gti9500.tar.md5 uzantılı dosyayı Odin programında AP /PDA bölümünden seçerek gerekli yerleştirme işlemini bitirin.
5. Sol alt kısımda Added! ve sol üst köşede ise mavi renkte örnek: İD:COM yazıyosa kurulum işlemini Start diyerek başlatabilirsiniz.
6. Birkaç dakika bekleyin PASS yazısını görmeden kesinlikle telefonunuzu kapatıp açmayın.
7. Telefonun açılması birkaç dakika sürebilir.

Bu şekilde kalıyor program sanırım USB baglanmadıgı için.
Adsız.png

Son düzenleme:
Odin telefonu görmüyor programı açıp telefonu bilgisayar başladığınızda "added!" yazması gerekiyor alt kısımdaki yazıların olduğu yerde.Telefonu usb hata ayıklama moduna alın kapatmadan önce ondan sonra download moduna girip deneyin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı