Samsung Galaxy S4 Mini İncelemesi

• Konuyu başlatan Mertcan Başel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 10B
Arkadaşlar bu incelemede Samsung Galaxy S4 Mini telefonunu incelemeye çalışacağım :D. Telefonu Samsung’dan aldım. Öncelikle kutu içeriği ile başlıyalım. Ben telefonu siyah renk seçtiğim için kutusunun üstünde siyah renk Samsung S4 Mini resmi var.

3uoX3Zb.jpg

Kutuyu ilk açtığımızda karşımıza telefon çıkıyor. Ekranında da bir koruma jelatini var. Telefonun arkasında da koruma jelatini var.

nSfhmDJ.jpg

LReDwmw.jpg

Daha sonra garanti belgesi ile karşılaşıyoruz. Yukarıda da belirtiğim gibi telefonu Samsung’dan aldığım için Samsung garantisi var. Telpa gibi garantiler asla yok.

VkXkIRR.jpg

Garanti belgesinin altında hızlı başlangıç kılavuzu ve ChatON programının reklamı var.

vGePzx3.jpg

Bütün kılavuz ve belgelerin altında batarya, jarj adaptörü ve bilgisayara bağlamak için usb kablo çıkıyor.

By43bQ5.jpg

En son olarak kulaklık ve yedek kulaklık uçları çıkıyor.

vF3p2P8.jpg

Sıra teknik özelliklere geldi.
1.7 Ghz işlemci
1.5 gb bellek
4.3 inç süper amoled ekran
1900 Mah batarya
8 MP arka, 1.9 MP ön kamera
8 gb dahili hafıza
Wifi b/g/n/ac
Buletooth 4.0
Android 4.2.2
Telefonun hafızası bana yeterli gelmediği için bire hafıza kartı aldım. San Disk 16 gb.

KITeskP.jpg

iwfWS0A.jpg

cm0NJ36.jpg

Arkadaşlar telefonu dayım İstanbul Ataşehir’den aldı. Orda dayıma bir tane orijinal Galaxy S4 Mini kapağı hediye etmişler. Kapak güzel. Rengide yeşil. El oturuyor.

ucbwkbK.jpg

vJnnShI.jpg

Sıra fotoğraf testlerinde. Umarım beğenirsiniz :D. Telefonun flaşı açık çekilmiştir.

5B6QcMm.jpg

LzW4VvB.jpg

P21WJOH.jpg

PwIXsCD.jpg

CoQTnIu.jpg

Aşağıdaki fotoğraflar telefonun flaşı kapalı çekilmiştir.

bUDBuOF.jpg

IiIUn6D.jpg

H7x3tl5.jpg

tgizIFl.jpg

Son olarak son_goku arkadaşımın her incelemesinde yaptığı gibi ürünün artılarını ve eksilerini söyleyeceğim :D.
Ürünün artıları:
+ Ele oturuyor.
+ Çözünürlük yüksek ve göz yormuyor.
+ Parlaklığı gayet iyi.
+ Fotoğraflar gayet net ve güzel.
+ Güçlü 1.7 Ghz işlemcisi sayesinde oynlarda donmuyor.
+ Güç tasarrufu modu gayet başarılı.
Ürünün eksileri:
- Telefonun kendisi çok hafif ama bataryayı takınca ağarlaşıyor.
- 8 gb dahili hafızası var ama 5.33 gb kadarını kullanabiliyorsunuz.
- Karanlıkta fotoğraf çekerken flaş açık olmaz ise görüntü bulanık oluyor.
-Gün içinde oyun oynadığımızda pili 1-1.5 gün dayanıyor.
Model arabalar nasıl ? :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uygulamaları SD karta taşırken sadece apk sini mi taşıyor yoksa hepsini mi ? Mesela bir Asphalt 8 yüklediğinde hepsini SD karta taşıyabiliyor mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence, inceleme oldukça güzel. Ellerine sağlık.

Ayrıca mousepad güzelmiş. :D

Son olarak "şey" daima ayrı yazılır.

Orta seviye inceleme olmuş. Ürünün piyasası, ürünü tavsiye ediyor musunuz, S 4 Mini nedir, teknik özellikleri ve uzun süre kullanımdan sonra da pil bilgisi verirseniz süper olur.

İnceleme güzel eline sağlık fakat bir sorum var. Telefon çabuk ısınıyor mu?
Isınma sorunu yok.

- - - Güncellendi - - -

Orta seviye inceleme olmuş. Ürünün piyasası, ürünü tavsiye ediyor musunuz, S 4 Mini nedir, teknik özellikleri ve uzun süre kullanımdan sonra da pil bilgisi verirseniz süper olur.
Uyarılar için sağolun. Pil bilgisi olarakta biraz incelemeede bahsettim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı