Samsung Galaxy S5 mi Sony Xperia Z2 mi ?

GrapoLith

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bir kaç hafta sonra telefon alacağım. Bütçem max 1.500 ve bende Samsung Galaxy s5 ve Sony xperia z2 arasında kararsız kaldım. S5'se neden s5 z2'yse neden z2 yazarsanız iyi olur. Önerilerini yazan herkeze teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Stabilite ve batarya performansı olarak Z2 daha iyi. Kamera ve ekran olarak ise S5 daha üstün. Kamera ve ekran senin için önemliyse S5 al, ya da stabilite ve batarya senin için daha önemliyse de Z2 al. S5'de batarya olarak iyi bir cihaz ve de S5'de kullanılan arayüz yeni olduğu için stabilite olarak iyi.(Z2 daha stabil ama). Ben S5 öneririm.

Kardeş eger normal telefon kullanırım diyorsan z2 ama Profosyonel bir biçimde kullanmak istiyorsan s5..
NEDENİ:: xperia z2 kullanıcısıyım şimdiki aklım olsa samsung ya da lg alırdım çünkü telefon fazla bilinmiyor düzgün root rehberi yok.. Kilit tuşu hemen sertleşiyor yani xperia z2 alma z3 al ama benim durum z3 e el vermiyor diyorsan s5 al...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı