Samsung Galaxy S5 Mini almaya değer mi?

Fatih Emre

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat okurları. Ben Galaxy S5 Mini almaya karar verdim. Fakat bu telefonun özellikleriyle ilgili fazla bir bilgim yok. Bana bu telefonun;
- Hoparlörünün nasıl olduğunu,
- Oyun performansının ne düzeyde olduğunu,
- En ucuz nerden alabileceğimi söyler misiniz?

Not: Mobilden Five Nights at Freddy's oynamayı düşünüyorum. Bu telefonda kasar mı (donar mı)?

Alinabilir bi cihaz degil bence asphalt 8 de bile fps atlamalari olurken asphalt 9 da oynatmaz herhalde buyukluk sorun degilse zenfone 6 al buyuk geliyo dersende benimde kullanidigim zenfone 5 al

Kesinlikle almalısın. Gayet güzel oyunları oynatıyor, hatta M.C 5 bile çok rahat oynanıyor. Asphalt 8'de hiçbir donma ve takılmasını görmedim. Ki Mini modellerinden en iyisi bu. Android 5.0 alacak. Ve yanlış hatırlamıyorsam 4G' de vardı.

En ucuz Vatan Computer'den alabilirsin.

Görüşleriniz için teşekkürler arkadaşlar.
LG G3 Beat LG G3 Mini sayılıyormuş sanırım. Ben ikisi arasında kaldım ve karar veremiyorum.

İki telefon arasındaki ekran boyutu farklarını söyler misiniz lütfen? Büyük telefon kullanmak istemiyorum. Nedenini anlamışsınızdır umarım. :3

Baban ve kardeşim S5 mini kullanıyor her hangi bir şeyi yok asphalt 8 oynuyor akıcı bir şekilde iyidir..

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı