Samsung Galaxy S6+Gear S mi, Samsung Galaxy S6 Edge mi?

Kryptex

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba,
Samsung'un kendi mağazalarında şöyle bir kampanya var S6+Gear S 2.999 tl. Bugün mağazaya giderek Gear S'i denedim açıkcası çok kaba durdu(bileğim ince) büyük olduğu için, ordaki abiye sordum oda bana "olmadı bencede." şeklinde bir cevap verdi. 3.000 tl bütçem var, abidende öyle bi cevap alınca acaba 3.000 tl'ye direk S6 Edge'mi alsam diye bi düşündüm ama karar veremedim sizce ne yapmalıyım, benim yerimde siz olsanız ne yapardınız?

Edit: S6 Edge'nin tasarımını daha çok hoşuma gidiyor, favori kişileriniz aradığı zaman kavis kısmında o rengin görünmesi detayı filan benim çok hoşuma gidiyor açıkcası.

Son düzenleme:
Kesinlikle S6 Edge. Üstünlüğü kadar da şık bir cihaz aynı zamanda.

Kesinlikle S6 Edge. Üstünlüğü kadar da şık bir cihaz aynı zamanda.
Gerçekten şık bir cihaz kavisli ekranı vb. Bu yüzden arada kaldım zaten onun dışında normal S6 ile pek bir farkı yok.

Edge modelini masadan almakta zorluk çekebilirsin. Ayrıca kavisli kenarları pek kullanışlı değil. S6+Gear S daha mantıklı.

Masadan alırken nasıl bir zorluk çekebilceğimi anlamadım. Yukarıda dediğim gibi bileklerim çok ince çok kaba duruyor.

S6 Edge alıp ta sonradan memnun kalmayan çok tasarımdan dolayı ama hakikaten işte aradigim tasarim bu dedirtecek bir cihaz ise sizin için, neden olmasın ?

Akıllı saatlere sıcak bakmıyorum çok faiş fiyatlar vermek uygun değil bence.

S6 Edge alıp ta sonradan memnun kalmayan çok tasarımdan dolayı ama hakikaten işte aradigim tasarim bu dedirtecek bir cihaz ise sizin için, neden olmasın ?

Akıllı saatlere sıcak bakmıyorum çok faiş fiyatlar vermek uygun değil bence.
Zaten bende kampanya olduğu için sıcak bakmıştım 500 ila 600 tl arasında bi indirim söz konusu çünkü ama saat olmadı bende bu yüzden arada kaldım ve evet tasarımı tam bana göre.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı