Samsung Galaxy S6 tavsiye eder misiniz?

Kayraa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben bi kaç aydır telefon bakıyorum ama internette o kadar çok muhabbet dönüyor ki ne alcam bende şaştım kaldım. Aslında her telefon hakkında soru sorup bilgi alıyorum. Elim değmişken Samsung Galaxy S6'yı da bir sorayım dedim. Normalde Samsung'u hayatta sevmem ve almam. Ama Note serisi ve son çıkan S6 serisi hem tasarım, hem de performans olarak hoşuma gitti. İncelemelerde gördüğüm kadarıyla Samsung'un önceki yavaşlığı gitmiş. Tabi bu nereye kadar? Sonuçta ortada bahsi geçen mevzu Samsung. Ben bu telefonu alsam 1 yıl geçmeden yine kasmaya başlıycak mı korkusu açıkcası yaşarım. Ya da 2 yıl sonra aynı Apple'daki gibi güncelleme gelir mi? Aklımdaki bu sorulara cevaben siz ne dersiniz acaba?

Kasma yaşayacağını sanmam birkaç yıl sonra. 2 yıl olur mu bilmem ama Apple'ın verdiği kadar destek vereceğini sanmam Samsung'un. İmzamdan telefonun performans testlerine bakabilirsin.

Önce şunu açıklığa kavuşturalım; kullanmayı beceremezsen her Android kasar. Samsung'a özel bir durum değildi hiçbir zaman. Güncellemelerin Türkiye'ye geç gelmesi gibi bir saçmalık var. Ayrıca S7'de gelecek yeni yazılım asla S6'ya gelmeyecek. Bende Note 4 var. Note 5'teki birkaç özellik gelmeyecek. Samsung, "Ben bunu bu özelliklerle tanıtıp sattım. Yeni özellik eklemek zorunda değilim" kafasında. Android konusundaki tecrübemle söyleyebilirim ki, LG Nexus 5 (2015)'i bekleyin. Sony Xperia Z3 + da hiç fena telefon değil. Bu ikisine bir bakın. Asla mutsuz etmezler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı