Samsung Galaxy S7 Edge için ekran koruyucu önerisi

321maximum321

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhaba, yakın bir zamanda Samsung Galaxy S7 Edge telefon alacağım. Ekran koruyucu olarak kırılmaz cam taktırmayı düşünüyorum ancak internette yaptığım araştırmalar sonucunda piyasada bu cihaza uygun bir kırılmaz cam bulamadım. Eğer bildiğiniz bu cihaza uygun bir kırılmaz cam satan mağaza varsa benimle paylaşırsanız memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buff ekran koruyucu öneririm. Ürünü kendi sitesinden almaya özen gösteriniz.
Ayrıca edge kısımları kaplamıyor diye biliyorum.

Buff ekran koruyucu öneririm. Ürünü kendi sitesinden almaya özen gösteriniz.
Ayrıca edge kısımları kaplamıyor diye biliyorum.

Edge kısımları kaplamıyor olması yüzünden tercih edeceğim bir ürün değil malesef ve tabiki fiyatı çok fazla. Edge ekranı kapatmamasından dolayı kullanımda zorluk yaşatacaktır ve bir süre sonra jelatinin kenarlari pislenecek veya kalkacaktır. İlginiz için teşekkür ederim.

Ben de jelatin öneriyorum zaten, edge ekranlı telefonlarda cam çok sağlıklı olmuyor.
Samsung S8 dokunma problemi

Anlıyorum, ilginiz için teşekkür ederim.

S7 Edge için kırılmaz cam bulamadım bende. Spigen'in jelatinini kullanıyorum. Edge ekranlı telefonlara cam bulmak zor oluyor.

Peki uygulaması zor muydu ve kılıfla kullanıldığında kalkma yapıyor diye bir duyum aldım siz bu durumu yaşadınız mı? Spigenin thin fit kılıfını kullanacağım bu kılıfla birlikte herhangi bir sorun yaratır mı sizce?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı