Samsung Galaxy S8+ logoda takılma sorunu

erhanbackhen

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Dün telefonuma root yüklemek istedim ( buradan ) (salak kafam) root yüklendikten sonra normal şekilde açıldı ama telefonun açılması başarısız oldu fabrika ayarlarına geri yüklenmesi hatası verdi başka bir seçeneğim olmadığı için mecbur öyle yaptım. Ama root tamamlanmamıştı bende tamamlanması için işlemi tekrar ettim aynı şekilde başarısız oldu fakat telefonun ayarlar kısmında telefon Resmi değil Özel gözüküyordu. Daha sonra başka bir siteden ( buradan ) root yaptım ve işlem bitmeden telefon Galaxy S8+ logosunda kaldı bir daha da açılmadı Odin Moda alabiliyorum ama hiçbir ROM yükleyemiyorum hepsi fail veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün telefonuma root yüklemek istedim ( buradan ) (salak kafam) root yüklendikten sonra normal şekilde açıldı ama telefonun açılması başarısız oldu fabrika ayarlarına geri yüklenmesi hatası verdi başka bir seçeneğim olmadığı için mecbur öyle yaptım. Ama root tamamlanmamıştı bende tamamlanması için işlemi tekrar ettim aynı şekilde başarısız oldu fakat telefonun ayarlar kısmında telefon Resmi değil Özel gözüküyordu. Daha sonra başka bir siteden ( buradan ) root yaptım ve işlem bitmeden telefon Galaxy S8+ logosunda kaldı bir daha da açılmadı Odin Moda alabiliyorum ama hiçbir ROM yükleyemiyorum hepsi fail veriyor.
Azarlamak gibi olmasın da, neden root atmak istediniz? Telefonda kasma vs. olaylar mı vardı?

Cihaza Sammobile sitesinden en son çıkan yazılımı indirip kurunuz. Sorununuz çözülecektir.

Ayrıca cihaz durumu resmiden özele geçtiyse KNOX'u tetiklemişsinizdir. Yani bundan sonra o cihazda gizli klasörden ve Samsung Health'den yararlanamayacaksınız.

İlk yaptığınız yöntemde OEM kilidini açmamışsınız. En sağlıklı yöntem o dur.
İkinci sitede yaptığınız ise magisksu yöntemidir. Öncesinde bir yama kuruluyor. O yama telefonu mahvediyor. Servislik bir durum.

Hocam keşke o telefona root atmasaydınız. Hiçbir Samsung güncellemesinden yararlanamayacaksınız. Sammobile'den yeni bir yazılım kurmayı deneyin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı