Samsung Galaxy S8 PIN numarasını unuttum

Bu arada inanmayacaksınız ama PIN numaramı Google Chrome tarayıcı kurtardı. Meyersem kaydetmiş otomatik sanırım PIN numaramı denedim ve açıldı... Onlara tekrardan yazacağım PIN'i bulduğumu söyleyeceğim. Aramalarına gerek yok.

Tarayıcı geçmişinin önemini bir kez daha anlamış olduğumuzu düşünüyorum. Çok kritik önem taşıyor bazen... @Recep Baltaş @Ali Güngör

Yani format atınca sistem kilidi açılacak fakat sanki format atılmamış gibi başlayacak sistem? Mümkün mü?

Birde en geç yarın arayacağız dediler de o zaman ne için arayacaklar?
Telefon root'lu olsaydi olurdu dediginiz. Suanda verilere ulasmanin imkani yok.

Buyuk ihtimal format icin ararlar.

Bu arada inanmayacaksınız ama PIN numaramı Google Chrome tarayıcı kurtardı. Meyersem kaydetmiş otomatik sanırım PIN numaramı denedim ve açıldı... Onlara tekrardan yazacağım PIN'i bulduğumu söyleyeceğim. Aramalarına gerek yok.

Tarayıcı geçmişinin önemini bir kez daha anlamış olduğumuzu düşünüyorum. Çok kritik önem taşıyor bazen... @Recep Baltaş
Cok garip. Chrome sistem sifresini neden kaydetmis ki :D.

Telefon root'lu olsaydi olurdu dediginiz. Suanda verilere ulasmanin imkani yok.

Buyuk ihtimal format icin ararlar.

Cok garip. Chrome sistem sifresini neden kaydetmis ki :D.
Muhtemelen PIN girerken şifre olarak sayıyordu. Galiba elle kaydediliyordu ama bende alışkanlık olmuştu. Onu akıl edemedim. Son anda aklıma geldi bu şifre değil, PIN ama belki kaydetmiştir diye ümitlendim. PIN kodu gördüm ve denedim ve açıldı...

Beni Chrome kurtardı... Şaka gibi. :)
Adsız.png

Baska bir sitede kullandiginiz sifre olabilir mi? Chrome sistem sifresini yedeklemez.
Muhtemelen PIN'i girdikten sonra, alışkanlık olduğu için kaydete basmışımdır. Ondan kaydetmişte olabilir.

Ben bir hesap açıp, şifre belirlerkende chrome da her zaman "kaydet" e basmayı ihmal etmem. Bu ihmalsizlik beni kurtardı ve Chrome.

Muhtemelen PIN girerken şifre olarak sayıyordu. Galiba elle kaydediliyordu ama bende alışkanlık olmuştu. Onu akıl edemedim. Son anda aklıma geldi bu şifre değil, PIN ama belki kaydetmiştir diye ümitlendim. PIN kodu gördüm ve denedim ve açıldı...

Beni Chrome kurtardı... Şaka gibi. :)
Eki Görüntüle 1536303
Tamamdir samsung account sifrenizmis o.
Asiri sanslisiniz :)

Yeni konular

Geri
Yukarı