Samsung Galaxy S8 Teknik Detayları Sızdırıldı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

Samsung’un yeni telefonunu Şubat sonundaki MWC 2017 öncesinde tanıtması bekleniyor. Samsung’un bir sonraki üst seviye telefonu Galaxy S8 hakkında yeni bilgilerin sızdırıldığı iddia edildi. Bu bilgilere göre Samsung’un yeni modelini MWC 2017 öncesinde, 26 Şubat tarihinde resmen tanıtacağı iddia ediliyor. Galaxy S8 hakkında sızan bir başka bilgi de cihazın olası teknik detaylarını listeliyor. Buna göre […]

Samsung Galaxy S8 Teknik Detayları Sızdırıldı Technopat

Daha fazlası...

Daha büyük ve performanslı pil bekliyorum S8 için. İşlemciler 7 veya 10nm teknolojisiyle üretilecek deniliyor. Pil performansını olumlu etkileyecektir. Fakat çekirdek sayısı arttıkça güç tüketme oranı da artıyor. Snapdragon Quad Core bekliyorum ancak Octa Core soyletinleri de var.Exynos Octa Core olacağını düşündüğümüz de bakalım nasıl bir güç tüketimi ve performans sergileyecekler.

Galaxy S5 kullanıyorum yaklaşık 2,5 senedir, daha telefonda yavaşlama dahi yok. Düşürüp kırmazsam S10 çıkana kadar değiştirmem. Samsung her alanda kaliteli ürünler üreten bir marka. Note 7 hüsran oldu ama bu olaydan mutlaka gereken dersi çıkarmışlardır.

Galaxy S5 kullanıyorum yaklaşık 2,5 senedir, daha telefonda yavaşlama dahi yok. Düşürüp kırmazsam S10 çıkana kadar değiştirmem. Samsung her alanda kaliteli ürünler üreten bir marka. Note 7 hüsran oldu ama bu olaydan mutlaka gereken dersi çıkarmışlardır.
Android telefonlar 2 senedir çağ atladı. iOS ile arada ki fark büyük ölçüde kapandı. Hatta pil olarak yeni nesil android amiral gemileri daha iyi performans veriyor. Tek gözüken problem güncellemelerin dağıtılması.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı